עיצוב הגן שלך הוא לא כל כך מסובך!

גן גן

לנסח את ההחלטות שלך כראוי כדי לעצב את הגינה שלך!

את החלטות השנה החדשה לא כל צריך להיות מוגדר על ראש השנה האזרחית. עבור חלק, אתה יכול לקחת קצת יותר זמן. עבור גינון, למשל. כי השלב האינטנסיבי שלהם מתחיל עכשיו. מה בדיוק אתה רוצה להשיג השנה?

כדי להצליח באמת בעיצוב הגינה שלך, אתה צריך קודם לשאול את השאלות הנכונות. להלן תוכלו לראות מה הם יהיו, לדעתנו.

עיצוב גינה יפה זה!

גן חלוקי גדר הגן
אתה רוצה לגדל ירקות?

אם יש לך בית משפחתי מהסוג הרגיל עם החצר שלו, אתה יכול בקלות לשתול ירקות שם כי יימשך לכל המשפחה שלך. אבל גם על מרפסת קטנה או על המרפסת זה יכול לעבוד נהדר.

עיצוב טיפוסי של גן הירקות

גן ירקות גן חצר

לגדל את הגן

ירקות גינון בגינהעגבניות, פלפלים, סלטים, שעועית ומוצרים אחרים יכולים לגדול בהצלחה בבית שלך. אז אם שלך גן עצמו צורה, זה יהיה די מציאותי למצוא פינה עבור סוג כזה של צמחים.

לגדל פלפל בגינה שלך

פסטל בגינה בגינה אופנה לגדול

אפונה, שעועית ומנטה בגינה

מנטה שעועית אפונה לגדל גן מסגור

לגדל עגבניות בחצר

צמחים בגינה

ירקות בקופסאות עץ

גן ירקות עיצוב גינון גן עיצוב

אתה רוצה לקבל תבלינים?

בתוך המטבח או פנים אחרות אתה יכול גם להקים גן אנכי עם תבלינים וירקות. אתה רוצה? אז היית תבל את האווירה על ידי שמועות גדולות. אתה יכול לעשות תה נהדר, סלטים ומרקים עם זה. אתה בהחלט לחיות בריא אם יש לך את התבלינים בגן הבית שלך.

האם קומפוסט יהיה מתאים לך?

אם יש לך זבל קומפוסט, זה מספק יתרונות רבים ושונים. תוכל להשתמש בחומרים ירוקים מהגינה שלך. יהיה לך דשן טבעי. זה שווה את המאמץ, נכון?

האם אתה רוצה להפוך את הגן שאתה מעצב לתוך מרחב מחיה אישית?

אם כן, היית צריך להשתמש קצת יותר מיומנויות מעצב וידע. יצירת פינת ישיבה, לפרוש ערסל, לעשות גן זן קטן או גדול או להוסיף אלמנטים בודהיסטים. או פשוט לפנות מקום לשבת לפי הטעם שלך או לפנות מקום לתחביבים שלך. אם יש צורך, ליצור אזור מוגדר בבירור שבו תוכלו ליהנות הכל בשלום.

לנוח נפלא בגינה

עיצוב גינה עציצים גדולים

אולי אתה רוצה לעצב תוכנית לטווח ארוך, ולאחר מכן אתה יכול לעצב את הגינה שלך?

אחרי הכל, ייתכן שתרצה יש ירוק ארקדות, גדרות חיים, ירקות רב שנתיים ועצים גדולים בגינה! זה לא יעבוד בעוד שנה, אבל בשלב מסוים אתה צריך להתחיל עם זה. במוקדם יותר טוב, את כלל האגודל. כמו כן, עדיף יש תוכנית טובה, כי אתה צריך לעשות משהו בכל עונה, כל חודש, כדי להפוך את המטרות לטווח ארוך מתגשמים.

עיצוב גן עם פרגולה

עיצוב גינה בגינה

האם אתה רוצה להמשיך להניע את עצמך באמצעות ניסיון רב?

למה להשתמש זמן ואנרגיה בפרויקטים בגינה כאשר זה לא כיף? אל תחכו ההצלחות הגדולות לעשות את זה. לצאת לשם לעתים קרובות ככל האפשר וליהנות רגעים יפים. קח את כל הרגעים של עיצוב הגן. אם אתה זוכר בדיוק איך הכל התחיל ופיתח אז אתה תהיה שמח מאוד עם התוצאות.

עיצוב חצר אלגנטי

גינה יפה, מזרקה, ירוק, דשא

הפוך את הגן נראה מסוגנן

עיצוב גינה יפה רעיונות חיצוניים

ירקות על משטח גדול

גן צמח

לטפל בגינה

גן גינון ירקות גננות

עיצוב גן עם ירק

גינון גינון גינון