מושבים בגינה – המראה המסוגנן של הבית שלך

 פטיו, נוף, גן, רהיטים, לשבת, תחום, גן

אזורי ישיבה נוחים בגינה

 

לדברי מומחים רבים, היצירה של פנים מושלם וחיצוני השטח תלוי בראש ובראשונה על יצירת נקודות מרכזיות מושך ויזואלית וגיאומטרי ניגודים. יותר מדי של אותו יכול לקבל משעמם. זה מה שקורה בחצר האחורית ובמרפסות שהן רדודות מדי.

האם אי פעם הרגשת שהאזור במרפסת שלך זקוק לקסם מחודש לחלוטין? אתה יכול רק לקחת אותם לרמה חדשה לגמרי רק כמה צעדים. אפילו ג 'קוזי מרענן יכול לעשות הבדל משמעותי שם.

כך גם לגבי הנוחים מקומות ישיבה בגינה, שדרכו התפשט בחדרים הבאים אינטימי, נעים, ומצב רוח פרטי.

גן רעיונות עם ישיבה מגוונת

גן עיצוב אזורים ישיבה בבריכת הגן
מקומות ישיבה ישיבה מוגבה להפוך את האזור החיצוני ייחודי ושובב. הם עוזרים להגדיר את האזור האישי טוב יותר ולהפוך את טרקלין חיצוני אטרקציה מרכזית בנוף. הנה כמה השראה גדולה עם ספקטרום רחב. כולם לוקחים צעד אחורה כדי להפוך את האסתטיקה להתבלט.

מדרגות לולייניות מעץ

מרפסת עיצוב עץ sitzecken בגינה

אש בור בגינה

גן עיצוב sitzecken בגן מראה הגן האחבאזור הבריכה המשולב

בריכת המושבים בגן האש בגינה

מבטאים ירוקים

בריכת שחיה אקזוטית, יושבת בגינה

עיטור אבן

יושבים באזור הדשא בגינת הדשא באזור אבן

שמחה לכל המשפחה

פטיו מושבים בגינה רצפת עץ

ציוד קסום טעים לאזור הבריכה

עכשיו הכול קשור למסיבות קיץ, ערבים רגועים ונפלאים בחצר האחורית. ישיבה נמוכה סביב האח יש קסם קסום כמעט וודי. אתה יכול לעשות את זה אפילו יותר חם סביב אזור השחייה שלך. בור אש ליד בריכת השחייה מספק אפקט ויזואלי נהדר וישיבה מרחוק מחזקת אותו.

כאן אנו חווים אזור טרקלין נעים ומבודד. הטבע שלה מוריד עושה את זה מושלם לשבת עם חברים ובני משפחה ושתיה קוקטיילים האהובים.

עיצובי גן מפוארים

פטיו, מושבים, גן, אש, גשור, גשור

בריכה עם פינת ישיבה נוחה

האח בריכה בריכה

מושבים בגינה עם כיסוי לבן

בריכת פטיו יושבת על שטח המדשאה בגינה

הטרקלין הנמצא כאן בלב הבריכה דורש כמובן אזור כניסה. אתה יכול להשתמש אבנים דריכה מוסתרים או גשר גדול לעשות את כל העניין אפילו טוב יותר. אם אתם אוהבים לארגן מסיבות, אז טרקלין יכול לשמש גם פינת אוכל או בר משקאות. טרקלין דרמטי זה מדהים עוד יותר כאשר יש לו בריכה עם אינסוף עם נוף לאוקיאנוס.

מושלם למסיבות גדולות

פטיו, בריכה, אבנים, לשבת, אזורים, גן

טיקי בר ליד הבריכה

בר Tiki יושב בריכת גן שטח

תאורה רומנטית

פטיו גינון ישיבה גן בריכה בריכה

אווירה חמימה באזור החיצוני

פטיו הגינון יושב באזור גן בריכה pergola

עדין ושמור

מושבים מושפלים לא שמורות רק לאולם הטרקלין. ניתן להרחיב את הרעיון על ידי יצירת אזור ישיבה עדין אך יפה. הוא הרבה יותר מעשי ופחות דרמטי. שינויים קטנים בתחום זה לא ימשכו תשומת לב רבה. אבל כל העניין עדיין משחק תפקיד גדול בהקשר הכללי של החצר או הטרסה. לעתים קרובות אתה רק צריך שינוי קטן ורק עם כמה צעדים תוכל להשיג השפעה גדולה. השלם את האזור הזה עם כמה כיסאות ולהוסיף בור אש. כבר יש לך מכה ישירה!

המדשאה הגדולה מרעננת

פטיו מושבים באזור הדשא הגן

כיסאות נוחים

פטיו הגינון יושב בגן הבריכה

השימוש ריהוט מודרני מודרני במקום מושבים מובנים יש יתרונות רבים. אחד מהם הוא כי זה מאפשר להסיר או לשים אותם על פי דרישה לפי הצורך.

ספסלי עץ, ספה גדולה ואפילו כיסא נוח יכול להיות משולב להפליא עם כמה כיסאות לארגן אזור ישיבה אלגנטי, מוריד. תוספת של מבנה pergolastile משפר את הצורה. עם הזמן, זה יכול להיות המרה לאזור חוצות.

עצי דקל אקזוטיים

פטיו גינון אקזוטי sitzecken בעצי דקל הגן

רב ברמת הגן

רב ברמת גן ישיבה שתילה

לשחק עם קווי המתאר

אנחנו על רעיונות טריים תמיד ממליצים כי הבית שלך ואת הנוחות שלה צריך לבוא מראש של המוסכמות. Loungeräumen מבודד זה נראה דומה. במקום לדבוק בעיצובים המסורתיים, אתה צריך לעשות קצת יותר התרגשות בחוץ. זה יכול להיעשות באמצעות פרשנויות חדשניות של לואג התחתון. כמה בעלי בתים מעדיפים גרסאות מודרניות ומינימליסטיות של בידור פרטי. אחרים אוהבים את התיאטרון, מעט יותר בולט. רצוי לתכנן אזור ישיבה נמוך יותר המשמש קישור בין רמות אחרות בחצר האחורית. לחלופין, אתה יכול ליצור רמה נמוכה, אשר מוביל למרתף.

למעשה, יש כל כך הרבה אפשרויות שונות!

אווירה אינטימית

פטיו גינון יושב במדרגות הגן

לשבת סביב בור האש

אקזוטי, פרטיות, לשבת, תחום, גן, מוקד

בתחתית תמצאו את אזור הישיבה

מושבים מודרניים בגן האש בגינה

מושבים מושפלים הופכים את הנוף ויוצרים אווירה פרטית. זה עובד להפליא בסביבות פתוחות וגדולות. אתה לא צריך להתקין גדרות גבוהות במקרה זה ולהרוס את כל הנוף בשל רגעים בודדים בודדים. לצייר השראה מן הירושה של שנות ה -60 וה -70. המגמות של זמן זה כיום נהיה יותר פופולרי. עיצוב אזור ישיבה גדול שלך לבלות שעות רבות בלתי נשכחות שם כבר בקיץ!

 ריצוף אבן נראה מרשים

מושבים פטיו נוף בגינה אש האש

יושב תחת השמש

          פטיו מושבים בקומת אבן הגן

     מרפסת מוארת

       מודרני, לשבת, גן, יפה, תאורה