ורד לבן – סמל של תמימות וטוהר

פרח לבן מפואר

הלבנה הלבנה בהיסטוריה ובחיי היומיום

כאשר חושבים על ורדים, הוורדים האדומים יגיעו בראש ובראשונה. הוורד האדום הוא הסמל הבלתי מעורער של אהבה ותשוקה. אבל כפי שהוא בחיים בכלל, דבר צריך את ההפך או רקע להיתפס באופן אינטנסיבי יותר.

חשבנו על הוורוד הלבן בהקשר זה. אין לו צבע אדום חושני, אבל מציג את כל הפאר של טופס ורדים ובכך גם מדגיש אלגנטיות המעמד הראשון שלה. ורדים לבנים ללכת בצורה מושלמת עם קישוטים חגיגיים וחגיגות, או במתנה לחבר מיוחד מאוד, עבור אדם שיש לך בלב שלך. הטוהר שלהם מראה כבוד, כבוד ומסמל התחלה חדשה ותקווה לעתיד.

שלמות תמימה בלבן

לבן ורוד תום חתונה כלה זר
מבחינה היסטורית, ורד לבן מייצג תום ועדינות. מסיבה זו, זה כבר זמן רב קשורה עם זר כלה וחתונה. במאה ה -14 באנגליה, הוורד הלבן היה מעיל הזרועות של הדוכס מיורק. הסיפור מספר לנו על מלחמת הוורדים בינו לבין משפחת לנקסטר. כיום רוז לבן שמר על הגאווה שלו והוא משמש לעתים קרובות על מקרים מיוחדים שונים כגון ימי נישואין, christenings, סיום הלימודים, graduations.

חינני ועדין עם ניואנס צהוב לימון

עלה לבן ניואנס צהוב

בגרמניה, גם לוורד הלבן יש סיפור מיוחד מאוד, שקשור לאחים שול. קבוצת ההתנגדות "הוורדה הלבנה" נאבקה בדיקטטורה של הנציונל-סוציאליזם והפיצה את הערכים הנוצריים וההומניסטיים שלה ב -1942. לרוע המזל, היה לגורל גורל ונחשף באפריל 1943, והחברים המעצבים נעצרו והוצאו להורג. לפיכך, הוורד הלבן נחשב עדיין לסמל של אומץ מוסרי פוליטי לא אלים, המחויב לאידיאלים הדמוקרטיים ההומניסטיים והוא נגד דיקטטורה טוטליטארית.

קישוט שולחן מעודן לאירועים מיוחדים

לבן ורוד שולחן קישוט שולחן עדיןאחרון חביב אנחנו רוצים להתייחס לשיר המפורסם בעולם "Guatanamera". הוא בא מהמדינה הקאריבית הקטנה של קובה ויש לו כטקסט את שירו ​​של הסופר הקובני האגדי חוסה מארטי, שנחשב לגיבור לאומי נצחי. המילים מתייחסות לידידות הנצחית והאמיתית שהיא טהורה ומושלמת כמו ורד לבן שאתה נושא בלבך.

שלב עם תכשיטים מקוריים להפתעה טובה עוד יותר 

לבן רעיון שרשרת רעיון

תן ורדים לבנים לחבר מיוחד

לבן ורדים מתנה זר הפתעה של ורדים

מסגרות לבבות עם עלי כותרת של ורדים לבנים

לבן לב רוז עיטור תמה רומנטית

רומנטיקה מוסיקלית

לבן רומנטיקה אמנות

ורוד עדין בצורה נפלאה

ורוד לבן ורוד ניואנס שיח

השתמש שיחי ורדים לפרטיות

עדין עלה ורד גדר הגן

פרח פרא עלה בלבן

עלה עדין עלה שיחי גן

צמד קלאסי

עדין עלה צמד אדום מושלם schönhei

קישוט שולחן מסוגנן

עדין עלה קישוט שולחן מסוגנן

קישוט החתונה לבן בסגנון upscale

לבן ורוד לבן קישוט החתונה