ורדים אדומים – סמל של אהבה ותשוקה

"רוז הוא ורד הוא ורד הוא ורד."

ציטוט זה המפורסם בעולם מגיע הסופרת האמריקנית גרטרוד סטיין נלקח מתוך השיר שלה קדושה אמילי שנלקחו משנת 1922. מן הסתם היו לה ורדים אדומים. בדרך כלל, המונח אומר שהדברים הם כפי שהם. זה על חוק הזהות: A הוא א 'כן, היום אנחנו מתמודדים עם "מלכת הפרחים" ללא עוררין - ורד אדום. כמה דברים הם פשוט נצחי ולא להיות קלישאה. כולנו כנראה כבר ורדים אדומים ונתנו במתנה. מה הרגשת שם?

חשבת על הסמנטיקה של הוורד?

אדום, ורדים, טיפות, צילום מקרוב

נתחיל מההתחלה. שם השושנה עצמה נובע מפרסית ישנה ותורגם ללטינית ורוד אמץ. הוורדים שייכים לסוג משפחת הוורדים. ישנם כ 250 מינים של פרח זה ידוע. זה מפעל מלכותי כבר bred במשך יותר מ 2000 שנה כצמח נוי.

מעלי הכותרת שלה, שמן הוורד היקר מופק, אשר נחשב לאחד מחומרי הגלם החשובים ביותר של תעשיית הבשמים. בעיקרון, ורדים הם שיחים. חלקם קומפקטי וקטן, בעוד אחרים הם גבוהים או מטפסים. הפרחים הם בדרך כלל fünfzählig. ורדים בעיקר אוהב קרקעות גיר. סוגי גזע של ורדים מעובדים ביותר שמקורם במרכז ודרום מערב אסיה. כיום, אזורים במרכז אירופה, כגון Jura השוויצרי ועמקים אלפיניים כגון Veltlin ו אנגאדין התחתון, נחשבים עשירים מאוד ורדים.

שיח פרח זוהר

ורדים אדומים ורדים גן בוש
זה נכון כי ורד הוא ורד, לא משנה איזה צבע יש לו ואיזה סוג זה שייך. אנחנו עדיין מאמינים שהארכיטיפ הוא הוורד - הוורד האדום. מה זה מלכת הפרחים היפה בעצם מסמל?

אין להכחיש כי ורד אדום הוא סמל חזק של אהבה. אבל זה גם אומר יופי, אומץ וכבוד, רומנטיקה ותשוקה.

חושניות ושלמות של ורדים אדומים ליצור יצירתיות לתת השראה.

אז הוורד הוא מוטיב פופולרי בספרות ובאמנות

ורדים אדומים פתחו ספר רומנטי יפה

זה גם נושא חם הוט קוטור

ורדים אדומים מוטיב פופולרי אופנה של נשיםאוסף הקיץ של דולצ'ה וגבאנה, למשל, כולל אביזרי שיער יפים עשויים ורדים אדומים טריים. עם רגישות רבה מעצבים איטלקים שילבו את הנשיות העדינה עם ביטוי אקספרסיבי של ורדים.

אוסף הקיץ של דולצ'ה וגבאנה 2015

אדום ורדים מעצב אוסף נשים אופנה dolce gabbana

ורדים אדומים פשוט לעשות הופעה נהדרת, אם אתה נותן אותו כמו פרח יחיד או יען. ראה להלן אילו אירועים אחרים אתה יכול לעצב בעזרת ורדים אדומים. הפתעה יקיריכם ולהציג קצת יותר לטפל בחיי היומיום!

 יופי מלכותי וכריזמה חושנית

ורדים אדומים

תוספת נפלאה לכל מתנה

אדום זר ורדים מתנה

הפוך מחרוזת תפילה בצורת לב

אדום ורדים הפתעה בצורת לב

בן לוויה נאמן בחגיגות החתונה

אדום ורדים חתונה רומנטית

לקשט את העוגה אפוי עצמי עם זה

קישוט ורדים אדומים עוגות אפייה

ליצור רומנטיקה יותר לקשט עם עלי כותרת של ורדים

ורדים אדומים

עיטור שולחן לא קונבנציונלי עם ורדים ולבבות

ורדים אדומים שולחן קישוט יום נישואין חגיגה

ורדים אדומים יען תשוקה הפתעה