צור מיני גן – ארבעה מיני מיני פרויקטים בשבילך

מיני גן בצורת פטריות וחילזון

צור גן מיני

הסוד של עיצוב גן יפה ומספק דקות הוא פשוט למדי: לחשוב קטן, כלומר: לחשוב על ממדים קטנים!

גנים מסוג זה בדרך כלל משלבים מיכל צמח רדוד עם צמחים קטנים בו או סוגים שונים של גמד.

אבל אם אתה רוצה, אתה יכול גם יש ביתן מיני, שביל חצץ ודברים דקורטיביים ליד זה - זה תמיד יוצר סצנה מקסימה בגינה שלך בהחלט למשוך את סקרנותם של השכנים שלך. כל המאמץ הוא גמול אז, תאמין לי!

הצמחים שבחרנו עבור פוסט זה, לפחות לעונה גדל בגן קטן. אם הצמחים לגדול גדול מדי, אתה יכול פשוט לקצץ אותם קצת. באקלים חם, אתה יכול ליהנות גינה המכל שלך בחוץ כל השנה!

איפה החורף קר, אתה יכול לאחסן את הגן מיני במקום מוגן במהלך העונה הקרה, כגון במוסך מבודד היטב שלך, שבו הטמפרטורה לא יורד מתחת לקפוא.

כל ארבעת המיני שלנו פרויקטים קל ליישם.

טיול בפארק

להפוך מגש ואוסף צמחים לתוך הרכב מענג

צורה מזערית מגש ברזל מחושל מזרקה נוי
מחסן זעיר, כלים זעירים וסירים בגודל אצבעון - כך עובד העיצוב כמו מחקר בפירוט. מניחים אותו על משטח יציב או באמצע שולחן אוכל - עכשיו יש לך לוכד נהדר! עיצוב גן מיני קטן שמתאים להפליא על אדן החלון או עומד על המדף.

כלי מיני לגן מיני

גן מיני של חלוקי נחל וחוטי נחושת

שטיח חי צבעוני

השתמש כיסוי הקרקע כדי ליצור שולחן שולחן עבות להפליא. ראשית לעשות משטח שטוח, מוצק. בתוך חודש, השולחן שלך, על 50 ס"מ קוטר, יהיה מלא פרחים צבעוניים. זה נראה נחמד, נכון?

אז אתה שותה את הקפה אחרת

מיני גן צד בצד שולחן צמחיםאם אתה גר באזור עם אקלים קר, אתה חייב לקחת את הצמחים מעל השולחן בתחילת הסתיו מוקדם להשתיל אותם בחוץ בגן. בדרך זו יש לך replantings באביב!

חגיגה לחושים

מיני גן בצורת עשבי תיבול טריים

בית לגן

הבריחה לאזור ירוק ושליו מזכיר יער שבו טחבים לשגשג ופטריות לנבוט. הפוך את גן מיני מקום אידיאלי למקום אוצרות גיאולוגיים שאספתם בעת נסיעה, וכי להחזיק זיכרונות מיוחדים עבורך.

פשוט קסום

מיני גן בצורת מיניאטורה אחו

מניחים את הצמחים במקום מוצל, שבו טחבים לשגשג, תמיד יש לחות. להביא את הגן מיני בגובה העיניים, אז אתה רואה אותו הכי טוב!

עגלה צבעונית מעוטרת

חשוב על הרעיון של גן רב תכליתי: אכיל, נייד ואפילו בידור. על מגש נחושת ועמדות ברזל מחושל, מרכז האוכל שלנו מוכן לשרת. כל אחד יכול לקחת כל כיבוד במסיבה החיצונית הבאה. להזיז את הסל על עגלה ולהשתמש בו כמו מגש קינוח או המרכזי של המפלגה שלך! כך או כך, זה יעזור לך להציג קצת הפתעה לאורחים שלך עם מגע של אלגנטיות! נהדר, לא? על זה אתה יכול לקבל משקאות ארומטיים, מנות טעימות או בשר טחון ואפילו כמובן קינוחים טעימים. עודד את האורחים שלך לתפוס! לעורר שיחות על ידי ניחוש הטעמים. ואם מנטה היא לא כוס התה שלך, נסה אחרים עשבי תיבול ארומה מתוק! הבחירה גדולה מספיק, כן?

מיני גן בצורת נצרים סל תותים