סדר במוסך – כיצד לארגן את המוסך כראוי

סידור במערכות המדפים

סדר במוסך - כיצד לארגן את המוסך כראוי

האם אתה רוצה להיפטר הבלגן במוסך? זה בהחלט יכול להיות מושגת על ידי כמה פתרונות אחסון פשוטים. היום יש לנו כמה רעיונות בשבילך שיעזרו לך לפתוח את שטח הרצפה יותר להכיל פריטים נוספים.

ארונות התקנה

אלה אינם מתאימים רק למטבח ולשירותים. במוסך ניתן לאחסן כלים נפלאים, חומרי ניקוי ודברים לכל העונה. הם יכולים להיות מוסתרים היטב ונסוג מן העין. ניתן לעצב אזורים שונים על ידי ארגון דברים לפי קטגוריה, פרויקט או פעילות. אז אתה יכול סדר במוסך והכול יהיה במקומו. ארגן פריטים המשמשים לעתים קרובות בארונות ומגירות שקל להגיע אליהם. תשומת לב מיוחדת לאחסון של דטרגנטים, צבעים ושמן מנוע. הם צריכים להיות מאוחסנים במקום יבש הרחק ילדים ובעלי חיים.

ארונות מעשיים ומערכות מדפים יוצרים סדר במוסך

לקצץ במוסך מעשי ארונות כלי אופניים
טיפ שלנו:

טבלאות יכול לעזור לך לזכור איפה אתה הרים משהו. ניתן גם לצרף את התאריך שם. מתאים במיוחד עבור אלה הם ארונות עם לוח על החזית.

שמור את הדברים גלויים

תקנה במערכות מדפים המוסך לשמור על מדפים קיר פתוח כלי גינה

השתמש בחלל המוסך כראוי ולארגן הכל בצורה מסודרת מאוד. יחידות קטנות ופתוחות אידיאליות לארגון פריטים קטנים ומשומשים, כגון ציוד ספורט וצעצועים לילדים. הגדלים משתנים של מכולות פתוח לעזור לך להתאים את המוסך שלך ואת הפריטים שלך כדי למדוד.

חסוך מקום עם יחידות אחסון תלויים

אופניים סדנת החנות לקצץ במוסך אחסון רעיונות מערכות המדףאם אין לך מספיק שטח הרצפה אתה צריך להשתמש באזור הקירות שלך ואת הדלתות כדי לקבל יותר מקום. מדפים מסתגלים מספקים גמישות רבה יותר. זה יקל על ארגון המקום בהתאם לצרכי המשפחה. זה כבר מצויד צינורות גומי שקוף ליד המדפים לתת יותר מקום לנקות את האביזרים טוב יותר. אז אתה יכול לארגן את הפריטים הנוספים בצורה נהדרת. זה נכון במיוחד במקרה המוסך הוא לח מאוד.

שקול לתלות את הדברים שלך על וו. זה מתאים במיוחד כאשר המרחק גדול יותר מסופק את הדברים אבל באותו הזמן חייב להיות בהישג יד. הוקס הם הצעה מצוינת עבור אביזרים עם ידיות ארוכות ופריטים המשמשים רק בזמנים מסוימים של השנה.

רשימת המסייעים הניידים

עגלות מתגלגלות, ארונות ודליים פשוט מתמרנים דרך המוסך. אתה יכול לאסוף דשא, ציוד גינה ואשפה ליד הדלת. אתה יכול בקלות להעביר אותם הלוך ושוב עבור פרויקטים מקורה וחיצוני.

להתאים את הכל לצרכים האישיים שלך

תקנה במערכות מדפים מוסך לפתוח מדפי קיר

מוסכים רבים יש צרכים אחידים. עם זאת, אתה לא תמיד יכול ליישם את אותה תוכנית לכולם באותה מידה. יחידות המציעות הן שטח אחסון פתוח והן סגור הן מושלמות עבור המוסך. תוכלו להזמין חדרים מהירים במחירים נוחים ביותר עבור הפריטים הנמצאים בשימוש הכי גבוה ולחסוך פריטים עונתיים ופחות בשימוש על מדפים גבוהים או תקורה.

ובכן, איך אתה אוהב את הרעיונות? האם לא כולם ריאלי?

הסדר במחסן המוסך מחסן גינה מחסן