טיפים חיים מגניב לקישוט סלון

מגניב חיים טיפים סלון קישוט ירוק עור כורסה שולחן מנורות כרית

בחר צבעים

כדי לקשט חדר זהה להכנת האוכל: אתה צריך מרכיבים איכותיים הבסיס ואת הטעם הנכון לעשות את כל דבר בלתי נשכח. בסלון או בכל חדר בדירה, הרהיטים העמידים הם פריסה עדינה, בעוד הצבעים והמרקמים מוסיפים את טעם הלוואי.

לפני העיצוב מחדש, חדר המגורים הזה היה הולם אך משעמם. המעצבת איליין גריפין הניחה את הספה מול החלון הארוך ביותר, מה שמקל על זרימת התנועה.

רעיונות שימושיים עבור קישוט חדר המגורים

מגניב, חיים, טיפים, חדר, קישוט, וילונות, קיר, מנורה, אדום




אמן את אמנות הסימטריה כדי ליצור מראה מושלם, מושלם בחדר. יש לוחות קיר משני צדי החלון ושולחנות צד ומנורות דומים, הסמוכים לספה. האביזרים משמשים '' גבולות חזותיים '', מה שהופך את הספה מרופדת באלגנטיות חלונות מרשימים.

אינסופית ו טרנדי

מגניב טיפים חיים חדר המגורים קישוט בד כיסוי הספה

בחר את הרהיטים כי הוא תמיד עדכני ולהוסיף מבטאים אטרקטיבי כי הם עכשיו אופנתי ומודרני. סגנונות ומגמות שינוי, בעוד הספה המסורתית, כיסא או שולחן האוכל לשלב עם פרטים שונים, אביזרים ומרקמים.
בתמונה אנו רואים ספה עם כיסוי בד עם הרבה כריות לזרוק צבעוניים מסודרים. מאוחר יותר, אלה כריות ניתן לקזז על ידי אחרים, שונים מאוד. תערובת חכמה של צורות וגדלים מציעה אינדיווידואליות ובנות.
אם אתה רוצה להשתמש במגוון רחב של צבעים, בחר רק סוג אחד או פריסה כגון - קישוט עם אבני חן, צבעי פסטל או כפי שמוצג כאן - נועזים צבע בהיר מודגש.

שלב דפוסים שונים

מגניב חיים טיפים סלון קישוט חדר דפוס עשיר קישוטים כרית



המרקמים המודפסים מייפים את האווירה ויוצרים אווירה נעימה בחדר. מלבד אילו סוגים של דפוסים אתם משלבים - מפסים מסורתיים לפרחים ועד עיצובים גיאומטריים ומוטיבים - יש כמה שיקולים בסיסיים. מערבבים דגמים גדולים, בינוניים וקטנים, הם נראים מאוד נחמד. מצא דפוסים המתאימים ביותר לערכת הצבעים בחדר. הדוגמאות לזרוק כריות וילונות הם התחלה נהדרת, כי הם יכולים לקבוע את דפוסי מרקם נוספים בחדר.

שולחן קפה מצויד במדף נמוך יותר

מגניב טיפים החיים סלון קישוט שולחן קפה המדפים

בעת בחירת רהיטים בסלון, לשים לב לתפקוד שלהם להיות אמיץ בעת שילוב. זה שולחן קפה יש מדף משנה שבו אתה יכול לאחסן ספרים, ואילו השולחן בצד הוא פשוט דקורטיבי ומודרני.

כמובן, את הסלון הוא מקום שבו אתה יכול לנוח ולהירגע. בחר דרכים כאלה כדי להפוך את הפונקציה לתוך הטופס.

 צבעי פסטל בהירים - צבע קיר עדין, חיוורמגניב חי טיפים סלון קישוט חדר וילונות ציורים קירטקסטורות נועזות רוויות בסלון  טיפי Cool-סלון קישוט חי ציור-לחבוט קלות כורסא-ספה מעור שרפרף מתכתי צבוע בירוק משמש שולחן צדדי מגניב טיפים חיים סלון קישוט בחדר צבוע ירוק לבן שולחן צד פשוט מעוטר במבטא צבעוני מגניב טיפים החיים סלון קישוט החדר בצד צורות אגרטלים

מדפי קיר פתוחים בספריית בית צהוב

מגניב חי טיפים סלון קישוט חדר מדפים ספרים צהובים

מגישים לא רק באזור האוכל

מגניב חי טיפים קישוט חדר מגורים מגישים לוחות פרחים אגרטל פרחים לקשט את הקירות עם ציורים מגניב חי טיפים קישוט חדר סלון שולחן מנורה לבן אהיל