סלבדור דאלי עבודות – לטבול את עצמך בעולם של פנטזיה!

מסע קסום בעולם הפנטזיה הצבעוני

"בגיל 6 חלמתי להיות טבחית; שנה לאחר מכן רציתי להיות כמו נפוליאון. מאז, השאיפות שלי והמגלומניות שלי נעשות גדולות וגדולות יותר. היום אני רק רוצה להיות סלבדור דאלי, אין לי רצון חזק יותר מזה ". הסקרנות המיוחדת של דאלי לתשוקה החדשה והלהוטה שלו לציור משתקפת עדיין בעבודות המוקדמות שלו. כאחד מגדולי הציירים והגרפיקאים הגדולים בכל הזמנים, היה קל לו לעורר במהירות את התעניינותם של כל שאר הפסלים וחוקרי האמנות ברעיונותיו החדשניים, בצורות חדשות ובשילובי צבעים. אפילו המכוער בציוריו נראה תענוג אסתטי בעיני; דימויו הדמיוניים עטופים במסתורין מסתורי, בעוד הצורות על הבד מעבירות את בגרותו הרגשית, את ביטחונו העצמי ואת פזרנותו.

סלבדור דאלי עבודות - אתה לא צריך שום דבר יותר אם יש לך אהבה גדולה!

סלוודור דאלי עובד

האהבה הגדולה ביותר לחייו פגשה את דאלי במהלך שהייתו בפריז. גאלה היתה התגלמות הטהורה של חלומותיו ופנטזיותיו, תשוקותיו העמוקות ביותר. הדמויות הנשיות בציוריו, המסתוריות עד אז, כבר החלו להתגבש. גאלה ודאלי בילו את כל זמנם - היא ליוותה אותו לכל מקום, הגינה עליו, העריצה את עבודתו והשרה לו את יצירות המופת שלו.

היא היתה המוזה שלו, נותנת משמעות לחייו ומספקת לו את האיזון הנפשי והנפשי. זו אהבה, שריפה, השראה בלתי ניתנת להריסה נתן לו את הדחף ואת הכונן הפנימי כדי ליצור כמה ציורים המפורסם ביותר בעולם. בצורתה של גאלה החומר והחומר הרוחני, השמימי והארצי, המסתורי וכבר ידוע, האינסוף והתמותה, הבלתי ניתנת לערעור והשברירי, השזורים זה בזה.

סלבדור דאלי יצירות - יצירת מופת של האמן הגדול ואת מסריו

sakvador dalí עובד זיכרון התמדה
היצירה המפורסמת ביותר של דאלי "קביעות הזיכרון" נושאת את המאפיינים הטיפוסיים של הסוריאליזם וכיום היא נמצאת ב המוזיאון לאמנות מודרנית לראות בניו יורק. הצייר עצמו מתאר את הציור כתצלום של חלומו, אשר אמור לייצג את העולם הסובב בצורה לא שגרתית. השעונים הרכים מסמלים את ארעיותם ויש להבינם כמטאפורה לזמן הזרימה הבלתי נדלה. הנמלים עומדות למוות ולריקבון, בעוד עץ הזית מדגים חוכמה עתיקה אך יבשה. הים מתאר את הנסתר והאלמוות, כאן הזמן שונה - לפי השעון הפנימי של הנוסע והליכתו.

דאלי - התערוכה בפוטסדאמרפלאץ

salvador dalí עובד בברלין

בלב הבירה הגרמנית תוצג תערוכה ייחודית של האמן המבריק, שהפך למגנט למבקרים מאז 2009 ומושך אליה אלפי מבקרים מדי שנה. יותר מ -2,000 יצירות של אוספים פרטיים מכל רחבי העולם מחכים לכם כאן - רישומים, ליטוגרפיות, תחריטים, חיתוכי עץ, ספרים מאוירים ועוד! בנוסף, תהיה לך הזדמנות ללמוד עוד על החיים מרגש ומרגש של הצייר הספרדי ממקור ראשון, כדי להתקרב אל העולם של הדמיון שלך ולהשאיר את הדאגות מאחורי לזמן קצר. הציורים מביאים את ארעיות החיים לחזית, מסריהם נוגעים בעומק נפש האדם וגורמים לצופים פשוט להשתחרר ממחשבות היומיום ולהשתרע בעולם של קסם. עבודות משכרות ללכת מעבר הרגיל, להביע עולמות שלמים שלמים ולהציע לך השקפת עולם חדשה לגמרי!

סלבדור דאלי ואמנותו המפוארת

salvador dalí עובד צייריצירות סלבדור דאלי - האיורים של דאלי מאת דון קוצ'וט

סלוודור דאלי קוהוט

סלבדור דאלי עובד דון קויוט

סלבדור דאלי עבודות - הציור הפילים הוא עכשיו בבעלות פרטית

Salvador דאלי עובד פילים

גאלה - המוזה של דאלי והאהבה הגדולה ביותר לחייו

סלבדור דאלי עובד ציור גאלה

סלבדור דאלי עבודות - הפנים של מיי ווסט

מיי וסט היתה שחקנית ותסריטאי אמריקאית בשנות השלושים, שהיתה אז התגלמות של פאם פאטאל

salvador דאלי עובד בפנים

מוזיאון התיאטרון של דאלי ב פיגרס (ליד ברסלונה) עם הארכיטקטורה אקסצנטרי שלה

סלוואדור דאלי עובד מוזיאון

הציור הפנים של מיי ווסט עושה את פניה של האישה כחדר

ב מוזיאון התיאטרון של דאלי לשים את הרעיון סוריאליסטי מסביב

מוזיאון דאלי

מוזיאון דאלי

מוזיאון דאלי בסנט פטרבורג, פלורידה

סלבדור דאלי פלורידה

מוזיאון סלבדור דאלי