לוח עץ גזע – רהיטים מגניב של רהיטים בהשראת הטבע

טבלה של אח עצים

שולחנות מעץ מיומנים בשימוש חוזר

הבאת הדגשים לחדר היא דרך מושלמת לספק יותר חמימות ונוחות בחדר. באמצעות גזעי עצים כמו רהיטים צברה פופולריות קיצונית בעונה זו. ישנם חלקים שונים שניתן לחתוך בצורה מגוונת.

העובדה שאתה יכול לתרום למראה טבעי ללא צמחים הוא נהדר, נכון? אז אתה חווה את היופי של עצים באמצע הבית שלך.

שולחנות מעץ טבעי

שולחנות מעץ טבעי
גזע העץ הכפרי הוא ממש מוצק. אני אוהב איך לצרף גלגלים זה חתיכה. זוהי ללא ספק גישה מעשית מאוד, אם כי זה טבעי למדי. הקליפה הוסרה, אבל הפינות הן קצת מחוספסות והצבע הוא סופר טבעי.

תוכלו להבחין כי פתרון זה הוא סופר פונקציונלי. גזעי העצים כבדים, כך שתוכל בקלות להזיז אותם קדימה ואחורה. אתה יכול לעשות כיסאות גדולים מתוך זה ובכך להבטיח מושבים נוספים עבור האורחים, אשר כנראה יבוא שוב ושוב.

כמה גדול הוא הצורה של הרהיטים המוצגים כאן! אני חושב שזה נהדר כי גזע העץ לא רק מראה צורה עגולה, אבל אתה גם לזהות את הצורה של העץ כאן. הם הוצאו להורג בלבן ונראים נפלאים. אבל יש להם מראה מלוטש מאשר חתיכות עם קצוות גסים הצללה טבעית. זה יהיה תוספת נהדרת לחדר בסגנון החוף.

שולחנות מעץ מגולף

שולחן מעץ מגש עץ

גזע עץ זה כבר רגליים מגולפות, אשר גם תורם המראה האור שלה וזריזות יותר. אני אוהב את האופי אוורירי וקל של העיטור כאן. הצורות האפוריות מופיעות היטב על גזע העץ הזה. זה בעיקר בגלל רקע אפור מושתק בחדר. זה לא שילוב נהדר של ניואנסים חמים וקרים?

ראוי לציון בסלון עם צבע אפור

שולחן מעץ תא מטען שולחן סלוןדיסקים גזעיים אופקיים למשטח השולחן

שולחנות מעץ טבעי

שוב, אנו חווים מראה אוורירי ואור גדול. אבל השולחן הוא אולי טון כבד! רגלי המתכת הדקות מעניקות לגזע העץ הרגיל אופי קל. עכשיו הוא נראה עדין לגמרי. אבל זה בטח היה קשה ליפול על העץ הזה, אתה לא חושב?

למרות הרגליים הדומות יש לעשות כאן עם חתיכה אחרת לגמרי. הקליפה הוסרה, אך הצורה הטבעית וגם השברים נשמרו. כך השגת אופי הרבה יותר חם ויותר כפרי מאשר בדוגמה האחרונה. יכולתי לדמיין את החלקים האלה לגמרי בחדרי. זה יביא הרבה יתרונות, כולל הבאת ניואנסים טבעיים, ממריץ את החלל המודרני עם נגיעות טבעיות.

שולחנות צד קטנים

וינטאג, שולחן, עץ, קטע, שולחן, עץ, חדק

האם אתה רוצה להיות שרפרף או שולחן צד עם תכונות כפריות ומודרניות? זה חתיכה קטנה כאן הוא שילוב מושלם של שני אלמנטים כי אתה לא רואה בדרך כלל יחד. אבל אם אתה עושה הכל נכון, זה עובד טוב מאוד. ואתה יודע מה נהדר: אנחנו צריכים לעשות במקרה זה עם פרוייקט DIY.

כפרי וחמוד

וינטג, סגנון, מתכת, רגליים, שולחן, עץ, חדק

דיסקים גזעיים אנכיים כמו משטחי שולחן

מנורות, שולחן, שולחן, שולחן, מעץ, חדק

עדיין יהיו דיבורים על גלגלים, אבל הפעם זה שולחנות קפה נמוכים. על ידי חיתוך גזעי עץ אנכית, אתה יכול להרוויח יותר משטח. זה נהדר עבור יצירת משטח שטוח גדול. כמו כן, שים לב לכריות הריפוד! הם לא נהדרים?

שולחן אוכל ענקי

שולחן אוכל מעץ שולחן גדול שולחן מעץ גזע

קח עץ ארוך מאוד ופורסים אותו מלמעלה למטה. אז תיצור שולחן ייחודי, נהדר. הצבעים, הקשרים והמערבולות ייכנסו לעצמם. הם כולם ייחודיים לגרום demensprechend להופעה ייחודית. זהו שילוב נהדר של מינימליסטי וכפרי.

בחלק הראשון של התיאור של היצירה הבאה, אני רוצה להזכיר כי אנו עוסקים כאן עם רגל איקאה. זה די מוזר ותעשייתי למדי בשילוב עם גזע עץ כמו משטח שולחן, נכון?

אני אוהב את החיבור של יהירות, אשר נעשה קצת יותר מחוספס על ידי הצבת משטח עץ unprocessed לשימוש על פני השטח.

לוח שולחן עשוי מעץ מלא

טבלה של עץ גזע קיר מראה בסגנון מינימליסטי

באופן אישי, יש לי שלושה יומני במוסך שלי מחכה להיות מעובד. עכשיו אני מחפש מקורות השראה לעיבוד שלהם. האם אתה כאחד? האם יש לך יותר תוכניות עבור פרויקטים DIY, או שאתה מעדיף לקנות חתיכות גדולות, סיים?