צילום שחור לבן? כיצד תוכל לשפר את התמונות?

שחור לבן צילום עץ לנבוח עלה עלה

צילום שחור לבן? כיצד תוכל לשפר את התמונות?

זה לא מצחיק כי למרות צילום צבע קיים מאז 1920, צילום שחור ולבן הוא עדיין כל כך נחשב ופופולרי עם אנשים רבים? אפילו אפשר לומר שהיום, בעידן הדיגיטלי, האמנות הזאת אפילו מגיעה לשיאה.

מסר חזק יותר

נראה שהצלמים בשחור-לבן משפיעים על החושים שלנו במובנים רבים יותר מהאחרים. זה כנראה בגלל ערכת הצבעים של העולם הוא הרגיל עבורנו. התצלום השחור-לבן מייצג כל דבר באור מיסטי וייחודי.

מחזור החיים הבלתי פוסק

שחור לבן ידיים ידיים רגליים מעגל החיים
אבל יש עוד משהו. כמה אפקטי צבע הם הרבה יותר מדי בולט בצילום. הם אפילו לא בעולם הרגיל. כל זה מיותר כבעיה בצילום שחור-לבן. אתה יכול להמשיך להתמקד הרבה יותר טוב על הנושא.

צלמים מקצועיים אוהבים את התמונות בשחור לבן

צלמים מקצועיים אוהבים צילום בשחור ולבן. אפילו כמה מהם, כמו אנרי קרטייה ברסון, ממש מרחיקים לכת עד כדי כך שלא מאפשרים צילום צבעוני בכלל. הם סבורים שיש לשמור את התמונות הצבעוניות רק באלבומים המשפחתיים.

אנרי קרטייה ברסון

שחור לבן צילום

אחת התמונות המפורסמות ביותר של הצלם

צילום שחור שחורמה אתה עושה בדרך כלל עם צילום שחור ולבן?

בצילום השחור-לבן מוצגים נופים יפים ופורטרטים מיוחדים. דוגמה מצוינת ליצירת מופת אמנותית היא ציוריו של אנסל איסטון אדמס, והוא צייר נופים נפלאים. הם מאופיינים על ידי אופי גרפי שלהם. יתר על כן, הם להרשים עם אלפי גוונים של שחור ולבן, אשר הם מביאים לאור.

אנסל איסטון אדמס

צילום שחור ולבן צלם אנסל אדמס

צלם ידוע בחיפוש אחר רגעים בלתי נשכחים

שחור ולבן צילום אנסל אדמס רטרו מכונית מצלמה

סירות דיג של אנסל אדמס הוסיף

שחור ולבן צילום אנסל אדמס סירות ים

מתי יש לך לגשת שחור ולבן צילום?

לעתים קרובות, לאחר הגרסה של אותה תמונה מוצג שחור ולבן ולאחר מכן בצבע, אתה נתקל שתי תוצאות שונות מאוד. ברוב המקרים, וריאנט עם שני גוונים מקבל מסר חזק יותר.

אבל האם לא צריך להעדיף את הגרסאות הצבעוניות לפני האחרים במקרים מסוימים? זה כנראה נכון, למשל, אם אתה מייצג חיה לא ידועה, או אולי רוצה לייצג את היופי שאין דומה לו של זריחת או שקיעה ... למעשה, אתה צריך לעשות עוד התנגדות כאן. זה תלוי בדוגמאות האלה, על פי רוב, על ההשפעה שאתה רוצה להשיג בדיוק. האם אתה רוצה לשים מבטא על מצב הרוח ואת האווירה או להראות את הפאר של צבעים וניואנסים? אתה יכול לענות בעצמך, עבור איזה משני המקרים צבעוניים אשר צילום שחור לבן יהיה מתאים יותר, או?

קומה אוטובוס מול קתדרלת סנט פול

תמונה ברזולוציה גבוהה יותר

היתרונות של הטכנולוגיה המודרנית

היופי של הטכנולוגיה המודרנית היא שאתה לא צריך לחשוב פעמיים על הירי בצבע או שחור ולבן בזמן הנכון. במקום זאת, חשוב שתקליט את הסצנה. באמצעות מצלמות צילום דיגיטליות אתה יכול לעשות את ההחלטה אשר היה רק ​​את הנאום, מאוחר יותר.

לפעמים, עם זאת, אם יש לך את הניסויים עם צילום שחור ולבן, ההחלטה הראשונית יכולה גם להיות מאוד מועיל. אם אתה מכוון את המצלמה בדרך הנכונה, אתה עדיין יכול לראות את הקלעים בעת הצגת בשחור לבן. אז אתה יכול לפתח תחושה של איך העולם מרגיש כאשר רואים בשחור לבן!

האהבה האימהית שאין דומה לה

שחור לבן קוף אמא ילד

סלבדור דאלי - דיוקן

שחור, לבן, צילום, salvador, דאלי, דמות

נוסטלגיה על הרציף הישן

שחור לבן צילום ישן נוסטלגיה הספינה

מוסיקה בשחור ולבן

פסנתר שחור לבן

פנורמה טבעית מדהימה

שחור לבן צילום טבע נוף ים אבנים

שתיקה ושלמות

שחור לבן צילום zen מרגיש צהוב פרחים

מבט רטרו על ניו יורק

שחור לבן צילום ניו יורק פנורמה רטרו

 אהבה ושלום בלבן

צלם שחור לבן