43 מגניב צבעוני לוח צבעים טיפים – צבעוני viewpoint

מגניב צבע לוח צבעים שיק שילוב כחול צהוב

מגניב צבעוני לוח צבעים - לעשות את הבחירה הנכונה!

אנחנו תמיד עמד מאחורי העמדה, בעיצוב פנים של בתים זה תלוי הפונקציונליות ואת הצורה. תחומי הבית, כגון המטבח וחדר השינה, הם מקומות שבהם הצורך באובייקטיביות הוא הרבה יותר בולט וחיוני מאשר בכל מקום אחר.

מחקר חדש בבריטניה על דפוסי השינה וחדר השינה הביא כמה עובדות מעניינות לעולם. הצללים וניואנסים הקיימים בחדר השינה שלך אכן יכולים להשפיע על איכות ומשך השינה.

כחול מים כחול ערכת צבעים בחדר השינה הקלאסי

מגניב צבע לוח צבעים טורקיז קיר מראה מים
מחקר שכלל 2,000 משקי בית הראה כי כחול הוא בחלק העליון של הרשימה של צבעים המבטיחים שינה בריאה ומרגיעה.

שלב ירוק עם צבעים מרהיבים אחרים

מגניב, חדר, דשא, ירוק, קיר, תוסס, צל

מראה אלגנטי - ניואנסים כחולים כהים

מגניב צבע צבעי דשא ירוק עמוק כחול כהה פנים אופנתיחמאה צהובה וילונות וניחוחות

מגניב, צלחת, חמאה, צהוב, חיוור

מוטיבים ירוקים וקירות ירוקים

יפה, צבע, לוח צבעים, מודרני, פרחוני, תבנית

עיצוב תפוז מרופד

חדר השינה מעניין צבעים צבעוני משתלה כתום

אווירה ירוקה דשנה ודפוסי פרחים נחמדים

חדר השינה המודרני צבע הצבעים ירוק קרם להירגע

מבטא כתום וכחול לעומת הפנים הלבן

יפה צבע לוח צבעים כתום כחול מבטאים

הצבעים הבאים ברשימה הם צהוב וירוק. באופן מפתיע, חום ואפור שייכים בתחתית הקטלוג של הצבעים המשמשים, כי נראה שהם מעבירים את תחושת הדיכאון והדמדומים.

תן לכחול להיכנס!

מרגיש "כחול" לא יכול להיות כל כך רע כשזה מגיע לבלות יותר זמן בחדר השינה שלך. כחול וניואנסים שלה הם גוונים צבע הטוב ביותר עבור חדר השינה, והם מיד מאחורי פינק בתחרות. לבן וכחול הוא שילוב נהדר כי גם מתאים באופן מושלם עם מראה עכשווי מגניב.

חדר שינה בהיר - דפוס פרחוני על הקירות

לוח צבעים מגניב כחול שטיח חום

ערכת צבעים אלגנטית - ניואנסים כחולים וקלאסי פנים

מגניב, חדר שינה, צבע, כחול, מסורתי, סכימה

חדר שינה מודרני - תלבושת עץ

מגניב חדר השינה צבעים מבטאים עיצוב אלגנטי

ריפוד מיטה כחולה כהה

מגניב צבע לוח צבעים מודרני כחול כהה לבן

כחול comforters עם זברה דפוסי

מגניב צבע, צבע, צבע, זברה Foto כחול, טקסטורה

חדר שינה נשי אלגנטי - אווירה מעודנת

צבע מגניב צבע כחול צבעים מעניינים

וילונות כחולים כהים ושטיח מפוספס

צבע מגניב צבע צבעים מבטא ניטרלי פנים אטרקטיבי

שמחה של חיים נשקה על ידי השמש

בעוד כחול יכול אינטראקציה במספר דרכים, ואת שני טון הקירות הכחולים פשוט להתערבב בצורה מושלמת עם חדר השינה, צהוב הוא צבע אתה צריך להשתמש בתבונה. מחקר שנערך על ידי Travelodge הראה כי צהוב הוא הצבע השני הטוב ביותר אחרי הכחול לשינה טובה של הלילה.חלק זה חייב הערעור עליז ומצחיק של צבע זה נראה "לנגב" את כל הדאגות של יום עבודה קשה ,

חמאה הצהובה

מגניב, צבע, צבע, צבע, צהוב, זוהר, הבט

מגניב צבעים לוח צבעים מבט צהוב קיר לבן מצעיםמגניב צבע לוח צבעים צהוב לבן שחור

"השמש נשק" פנים ניטרלי וחדרי שינה עם לוח צבעים באזור צהוב גדול הם ערעור נעים ומאוורר, צהוב הוא בחירה טובה במיוחד עבור חדרי שינה קטנים קומפקטית, כפי שהוא מביא תחושה של רעננות חזותית. להיפך, קישוט עשיר יתר בזהב נמצא להיות מזיק לשינה טובה.

עיצוב פרחוני חמוד - עיצוב נשי בחדר השינה

חדר הצבעים צהוב צבע מבטא נייטרלי לבןמגניב צבעוני צבעים צבע צהוב צבע מבטא נייטרלי לבןמגניב צבעוני צבעים צבע צהוב צבע מבטא נייטרלי לבןצבעים מגניב צבע צבעים מבטאים חםמגניב צבע לוח צבעים צהוב פרחים

יתדות ירוקות מאוזנות

ירוק הוא גוון כי הוא פופולרי אוניברסלית ו מדורגת ליד כחול ייחודי כאחד הצבעים האהובים של מעצבים מובילים. עם הירוק, המהווה חלק בלתי נפרד מהטבע, נראה שאנחנו מרגישים הרבה יותר בנוח ושלווה בנוכחותו. לכן זה אחד משלושת הצבעים הכי בשימוש בחדרי השינה המודרניים. גיר ירוק ירוק בהיר של תפוח ירוק, יחד עם לבן וצהוב, הם צורות פופולריות למדי. טריים ותוססים, עדיף לשמור על גרסאות כהות יותר של הירוק הרחק מחדר השינה.

חדר שינה מינימליסטי - לוח צבעים רענן של ניואנסים ירוקים בהירים וכהים

מגניב לוח צבעים צבעים ירוקמגניב השינה לוח צבעים מבט חום מסגרת המיטהCool-שינה-צבע לוח-דגשים-פלטפורמה-מיטהחדר שינה מגניב צבע ערכת מבטאים חום מסגרת המיטהלוח צבעים מגניב מבטאים הקיר הירוקמגניב לוח צבעים

סכו"ם

זוהי לוח צבעים שיכול בהחלט להפתיע כמה מאיתנו. חדרי שינה בצבע כסף עשויים להתאים לנמנום רגוע. מחקרים מראים כי מי להשתמש במבטא כסף בחדרי השינה שלהם ליהנות בסך הכל 7 שעות ו 33 דקות של שינה. בעוד כסף הוא לא כרגע צבע פופולרי מאוד בקרב בעלי בתים (במיוחד בהשוואה אפור חום טבעי), זה עשוי להיות הזמן לשקול מחדש את הרעיון הזה.

חדר השינה מרוהט בניואנסים כסף - יש השפעה מרגיעה

מגניב לוח צבעים צבעים אפורמגניב לוח צבעים צבעים

כסף ממלא את החדר עם משמעות, קסם ואנרגיה ואת העיצוב הזה מודגש בצבע זה נראה כמניע לתנועה יותר מאחרים! ובכן, יש עוד צבע אחד אשר נע יותר לכיוון ירידה במשקל!

האווירה הנוצצת - חדר שינה מפואר

לוח צבעים מגניב מבטא אורות נוצצים מדהימיםמגניב לוח צבעים צבעים מבט מבריקמגניב שינה ערכת צבעים צבעים מבטא כסף משולב אפורריהוט שחור מבריק

ההנאה של הרעננות הכתומה

בסוף הרשימה שלנו היום הוא כתום תוסס וצבעוני. עם תפאורה וריהוט צבוע בסגנון עכשווי יותר ויותר לעתים קרובות בצבע נוצץ ומקורי זה, היא מעבירה את הצבע הכתום לעמדות פופולריות בחיפזון רב. כתום, מעורבב עם קצת לבן וטהור לבן, הוא סגנון שמתאים באופן מושלם עם האמבטיה המודרנית. בנוסף, זה מגיע לעובדה כי צבע זה מעביר כדי לעורר את הספונטניות ואת תנודות ספורט. אורנג 'עושה מחשבות נעימות וחיוביות, אשר בתורו לגרום לישון לילה טוב.

פנים קלאסי - אמבינט מסורתי

חדר השינה מגניב צבע ערכת הדגשים כתום הקירותמגניב לוח צבעים המבטא כתום רווי

בעוד המחקר מעלה כמה שאלות מעניינות, במיוחד לגבי צבעים אפורים וחומים כמו צבעי השינה, הוא גם מאשר כי לילה מגרה מדי עבור החדרים השקטים. אדום וזהב נראה ליפול לתוך הכיתה אותו. אז, בפעם הבאה שאתה לצבוע מחדש את החדר שלך, לחשוב על צבעים שיהפכו את דעתך קל יותר. זוהי דוגמה מושלמת של עיצוב פנים כי הולך הרבה מעבר לממדים כי העין רואה!

עיצוב פנים נעים ואלגנטי בחדר השינה

מגניב השינה לוח צבעים מבטאים כתמיםחדר השינה מגניב צבע ערכת הדגשים כתום מינימליסטימגניב השינה לוח צבעים מבטא משחקיםמגניב, לוח צבעים, מבטא, קיר, תבנית, קעקועצבע מגניב צבעים צבע משטח מבטאים