חיות וואו – חיות מהודרות שנותנות לכם הנאה רבה

חיות מחמד וואו איגואנה

רשימה של חיות וואו כי אתה לא בהכרח מצפה בבית שלך

חיות המחמד הן בדרך כלל אלה שקטות ולא מסובכות וניתן לשמור עליהן בקלות בדירה. זה באמת נכון? יש רק כמה המספקים מתח ואדרנלין. זה יהיה גם לעורר רגשות חזקים בקרב המבקרים שלך.

במקרים מסוימים, תוכל גם להיות מסוגל להשתמש בסבלנות של השכנים!

ארנבות כחיות וואו

הארנבונים הם בהחלט חיות מחמד שמשיגות אפקט WOW. עם זאת, עליך להיות מוכן לטיפול זהיר. כי הם מתחילים להריח מהר רע, אם אתה לא לוקח אותם ברצינות מספיק.

חארס יכול לרוץ בחוץ או לישון בכלוב. זה תלוי במה שאתה מלמד אותם בדיוק. סירוס, כמו כל בעלי חיים אחרים, הוא בחירה טובה מסיבות רבות, אשר מעמיד אותך בצד בטוח.

משפחה ארנבת אוהדת

וואו, ארנבת, ארנב, באני
חמוד וחמוד

חיות וואו ארנבת זוג

חוּלדָה

זוהי גם בחירה אקזוטית עבור חיית המחמד. הם צריכים כלוב גדול עבור החיה שלהם polecat ולמעשה זה לא יהיה רע אם יש לו את האפשרות לרוץ מחוץ לזה. בשל ההרגל שלה להסתתר במקומות קטנים, אתה לא צריך לעזוב את החיה Iltis ללא השגחה. זה חוסך לך הרבה מתח.

חיה פראית בבית?

וואו חיות מחמדחיות קטנות ומתוקות

וואו חיות מחמד

חתול אירופי

וואו חיות מחמד

עכברוש כחיה

מתוך רשימה של חיות וואו אתה לא יכול לפספס את החולדות. הם למעשה הרבה יותר ידידותי ממה שרוב האנשים חושבים. המוניטין הרע שהם חייבים אגדות רבות שמגיעים מימי הביניים, כמו חולדות ללא אשמה עצמית, אשר אנשים העביר מחלות קטלניות. אבל אם הם נשמרים בסביבה סטרילית, סכנה זו נעצרת.

מי אומר שחולדות הן מכוערות?

חיות מחמד וואו בית עכברוש דקורטיבי

חולדה לבנה חמודה

חיות מחמד עכברוש עכברוש לבן -

חיית מחמד יוצאת דופן

חיות מחמד חמוד וואו חמוד

עכבר כמו חיית מחמד

האם אנחנו רוצים להמשיך עם הקנים? אם אתה רוצה יש עכבר כמו חיית מחמד, אנו ממליצים לבחור דגימה נקבה. כי לגברים יש ריח חזק. אנשים רבים אינם יודעים כמה מאושרים בעלי החיים האלה וכמה משעשע הם יכולים להיות. זה הכי טוב לצייד את הכלוב עם צעצועים שונים כדי לגרום לך להרגיש בנוח שם.

עכבר הבית דקורטיבי

wow חיות מחמד עכבר אפור חמוד

קטן וקנס

חיות הבית

אוגר

ישנם סוגים שונים של אוגרים, אשר הם גם שונים בגודל. אלה עם נפח יותר, אתה צריך לחתן בנפרד בכלוב, ואת האחרים - בזוגות. הם שייכים חיות המחמד WOW, כי הם נהדרים עבור צפייה. הם עושים את כל הדברים המטורפים עם הצעצועים שיש להם בפנים.

אוגרים הם מצחיקים מאוד אנרגטי

וואו חיות מחמד אוגר טיפוס

רגליים קטנות ועיניים גדולות ורטובות

וואו חיות מחמד חמוד

שרקנים

חזירי ים הם גם חיות מחמד מהודרות. אבל במציאות הם מאוד הסתגלות יכול להיות מאומן היטב. הם מאוד חברתיים ואתה צריך לטפל בהם לפחות בזוגות, אבל רצוי גם בקבוצות. הם צריכים הרבה מקום בכלובים. באופן אידיאלי, הם צריכים את ההזדמנות להסתובב מחוץ לזה גם כן. הם חזקים מאוד. הם מראים כי במיוחד כאשר אתה הוביל לחפש את האוכל שלהם במקום כלשהו.

גינאה חזירים הם פשוט נהדר עבור cuddling

וואו חיות מחמד מלפפונים

חיות פוטוגניות מתוקות

כובע חזיר גינאה

עטלפים

חיות מחמד מהודרות הן גם העטלפים. הם מאוד פעילים וחיים. הם בדרך כלל להתמודד עם אנשים שאכפת להם מאוד. כדי להתאים אותם, אתה צריך כלובים גדולים מאוד. אבל אם אתה רוצה לשמור על עצמך בריא וארוך, אתה צריך להשקיע הרבה כסף וזמן.

עטלפים עם הבדל

וואו חיות מחמד עטלפים קטנים

גלה את הצד הידוע של בעלי חיים אלה

וואו חיות מחמד בת

חיות מפוארות אחרות

חיות מהודרות שאתה יכול לטפל בבית הם רבים מאוד. בשלב זה אנחנו רוצים לרשום עוד כמה. עם זאת, זה יהיה הכי טוב אם היית ליידע את עצמך על כל אחד. אתה יכול לטפל בהצלחה קיפודים כמו גם צפרדעים בבית. אפילו זוחלים הם בחירה פופולרית יותר ויותר.

לאלו מכם שיש להם חצר גדולה יותר לקו חיות בר, יש גם מינים אקזוטיים למדי, כי הם בדרך כלל זמין רק באקווריומים. אלה, למשל, את הסורקים פתיתים שונים יוצא דופן.

קבל חבר משפחה חמוד       

וואו חיות מחמד קיפוד חיות מחמד חיות מחמד חמוד

פיטונס הם כלב השמירה המושלם

וואו חיות מחמד חיות מחמד

טרנטולה יש גם את הקסם שלהם

וואו חיות מחמד עכביש