בקסמו של בעלי החיים – חיות מחמד יוצא דופן לגרום לך לחייך!

חיות הבר המדהימות

בכל פעם שאנחנו מרגישים בודדים, אנחנו יכולים למצוא במהירות חבר חדש ונאמן שלעולם לא יבגוד בנו או יעזוב אותנו: לקנות או לאמץ חיית מחמד ולתת לה את כל האהבה שלנו מיד! כיום, כלבים וחתולים הפכו כמעט בני משפחה שווים כמעט. הלטאות והנחשים נחשבים לבעלי חיים אקזוטיים, אך הם מגדלים יותר ויותר אנשים ולכן אינם נחשבים עוד לחריגים. עם זאת, אנו מציגים לך כמה חיות מחמד מיוחדות מאוד - הם סביר להניח להדהים אותך, אבל לגרום לך לחייך בכל מקרה!

חיות מחמד יוצאות דופן - capybara או capybara

חיות מחמד יוצאת דופן

Capybara, או עדיין ידוע בשם Capybara, הוא מכרסם הגדול ביותר בעולם. השם קפיברה מאופיין בשפה Guaraní ופשוט מתכוון "אדון הדשא". בעל החיים יכול לגדול עד 130 ס"מ. להיות ארוך בין 50 ל 70 ק"ג. לשקול. למרות שאתה רק לעתים רחוקות מחליטים לטפל כזה חזיר ענק מים, אנו נתקלים כמה מקרים מדהימים של זה.

דוגמה טיפוסית לכך היא קפלין רוס, בעל חיים פופולרי מאוד בעולם בין אוהבי בעלי חיים. זה Capybara חי בטקסס במשפחה של מלאני Typaldos. הבעלים מודיע כי החיה לא יכול להיות מאולף לחלוטין, אז אתה צריך להיות זהיר מאוד בבניית הקשר מכרסמים האדם. חזיר המים צריך שפע של שטח החצר ובריכה גדולה לשחייה. זה בעיקר מזין על הדשא טריים ומשקאות הרבה מים. קפלן רוצה להיות עם מלאני כל הזמן וממשיך בעקבותיה!

אנאם בר-קריקט או בר-קריקט ויאטנמי

חיות מחמד יוצאות דופן
חרק זה ניתן למצוא בכיתות ביולוגיה רבים כי זה יכול להיות מבוגר די בקלות וללא מאמץ. זה רק צריך אקווריום בגודל בינוני וכמה סניפים טבעיים או דקורטיביים לטפס. את האימה ויאטנמית מקל לאכול כמעט הכל, אבל הם במיוחד מצפה פטל, קיסוס ו סלט גינה. החרקים לבדם אינם יכולים לשרוד זמן רב וזקוקים בהכרח לשותף.

חיות מחמד יוצאי דופן - קיפוד אפריקאי

קיפוד חיות מחמד יוצא דופן

היצור הקטן הזה לא שינה, מתרגל לדאגות אנושיות די מהר ויכול לחיות עד 10 שנים. בתוכנית האכילה של הקיפוד שלך, אתה בהחלט צריך לכלול חרקים שונים כגון צרצרים, עכבישים קטנים או תולעים: בסך הכל הוא צריך מזון דל שומן וחלבון עשיר. קיפוד אפריקה נוטה להשמנה, אז אתה צריך להוציא את זה מן הכלוב באופן קבוע ולאבטח אותו לטיולים ארוכים ברחבי הבית.

למה אתה צריך לבחור עז pygmy כחיה?

חיה יוצאת דופן ננס גמדבמשך זמן רב, העזים הגמדים נחשבו חיית מחמד כי הוא פופולרי בכל הגילאים - אפילו אברהם לינקולן טיפל עז בבית הלבן במהלך המנדט שלו. העזים הקטנות דומות מאוד לגודלם של הכלבים הקטנים ואינן זקוקות לדאגות ספציפיות - הן אוהדות למדי, ידידותיות ופשוט נהנות מתשומת הלב של בעליהן. מעל הכל, הם אוכלים חציר, דשא ועלים - הם מספקים להם את האנרגיה הדרושה לאורך כל היום, אבל העזים הגמדים הם כל הזמן בתנועה ורוצים לשחק איתם לסירוגין!

בעלי חיים יוצאי דופן - חזיר מיני

חיות מחמד יוצאת דופן minipigs

בשלב מסוים הפתיעה ויקטוריה בקהאם את מתנת חג המולד המוזרה - היא קנתה לו שני מיניפיגים! כוכב הוליווד ג'ורג 'קלוני היה גם יחסים די קרובים עם חזיר מיניאטורי שלו. מקס הלך אחרי Cloony בכל מקום, הם אפילו הופיעו יחד בשביל לירות! כמה פעמים אמר השחקן לתקשורת כי מקס הציל את חייו במהלך רעידת האדמה בלוס אנג'לס ב -1994, החזיר העיר אותו זמן קצר לפני ההלם של כדור הארץ. מיניאטורה חזירים יכול להיות להוביל על רצועה - אתה יכול פשוט ללכת בפארק הקרוב ביותר עם חיית המחמד שלך יחד!

מיני קנגורו צריך הרבה מקום לנוע במהירות

חיות מחמד במיוחד

אישים מפורסמים בעולם אשר חלקו את ביתם עם חיית המחמד יוצאת דופן זו כוללים את מלך rock'n'roll אלביס פרסלי ורפר וניל קרח. הראפר היה מאושר עם חיית המחמד שלו, אבל לצערי הוא לא מצא שום הבנה לטעם המדהים שלה מצד התושבים המקומיים. אחד השכנים התלונן במשרד וטרינרי כי 27kg. התנודד הקנגורו תקף אותה מספר פעמים וגרם נזק חמור למכוניתה. בעלי חיים אלה הם חרדים למדי, לחיות ביחד וליהנות בעיקר הצריכה של הדשא ופירות.

חיות מחמד יוצא דופן - הגדול ביותר בעולם מכרסמים החיים

חיות מחמד יוצאות דופן

חזיר המים הוא די ידידותי ומהר עושה חברים חדשים

חיות מחמד יוצאת דופן חזיר

זוג חיות מחמד יוצא דופן

חיות מחמד מצטיינים אהבה

חיות מחמד יוצאות דופן - אנאם בר-צרצרים

חיות מחמד יוצאות דופן חניתות אנמיות

חיות מחמד יוצאי דופן - קיפוד אפריקאי

חיות מחמד יוצאת דופן

קיפוד יוצא דופן של חיות מחמד

חיות מחמד יוצא דופן קיפוד לחיות מחמד

חיות מחמד יוצאי דופן - גמד עזים

חיות מחמד יוצא דופן עז

יוצא דופן חיות מחמד מיני עז

חיות מחמד יוצאת דופן

חיות מחמד יוצא דופן עיזים

חיות מחמד יוצאי דופן - ג'ורג 'קלוני ומקס

חיות מחמד יוצאת דופן minipigs

אנרגיית חזירים יוצאת דופן

חיות מחמד יוצאות דופן - מיני קנגורו

חיות מחמד יוצאת דופן קנגורו

חיות מחמד יוצאת דופן