10 רעיונות מרהיבים עבור בריכת השחייה שלך

מרפסת מרפסת עם מרפסת גן

יושב בבריכה

החורף נמצא כיום באחת התקופות הקרות ביותר, ולרובנו יש מעילים עבים ומעילים, צעיפים וכל דבר אחר שמתלווה אליהם. אז מעטים חושבים על שחייה.

אבל הקיץ יבוא מהר יותר ממה שאתה חושב ואם יש לך וילה או בית גדול יותר, אתה בהחלט רוצה ליהנות זמן פנוי שם, גם בזכות בריכת שחייה.

זוהי השקעה גדולה, אשר אמור להיראות טוב בסופו של דבר. לכן זה לא מוקדם מדי לחשוב על זה.

האם אתה רוצה לקבל כמה רעיונות חדשים? יש לנו 10 בשבילך וכולם באים מהחברה C.O.S. עיצוב ממבורן. אחד מהם ימצא כאן תערובת חכמה של חומרים והפתרון החכם ביותר של השאלה המרחבית. זה איך אלה רעיונות מדהימים עבור אזורים חוצות עם בריכת שחייה עוצבו. בואו לקחת סיור וירטואלי לדמיין את עצמך צף חופשי.

רעיונות לבריכה שלך

בריכה מושבים עיצוב גינה
כניסה ויציאה אזורים יכול להיות מקום טוב עבור אלמנטים עיצוב חכם. זוכר את השלבים במים כאן? בצד שמאל יש שניים כאלה מתחת למישור רחב יותר, שנראה אל הפנים. שטח זה ארוך יותר ומשתרע על הפינה הרחוקה ביותר של בריכת השחייה. לכן, סדרה של ספסלים מתחת למים, שבו אחד יכול לנוח להפליא. הם מאפשרים לטפס מעלה ומטה מתוך או לתוך בריכת השחייה.

אזור מוגבל

בריכת רעיונות גן ריצוף עץ

בבריכה זו יש אווירה אינטימית. זה עושה את זה אפילו יותר מזמין. עם זאת, זה רק מצליח כאשר נתיב אחד מוביל אל תוך המים. השיחים הצפופים מייצגים סוג של גבול וקובעים את המרחב כסוג של שטח חוצות.

יתר על כן, אתה יכול לראות כאן מקלחת, אשר בולט בחוזקה מול הקיר האחורי צבוע מנוגדים. הניואנסים שלהם משקפים את המזרקה באמצע בריכת השחייה.

אריחי הבריכה הנותרים מאפשרים למים לספוג את צבע האקווה שמסביב אליו משויכות הבריכות.

אביזרים

בריכת שחיה גן הדשא מחיצה תאורהאלמנטים רבים ממוקמים בחוכמה בנוף זה משלימים את הפשטות של בריכת השחיה הארוכה והצר. בקצה הרחוק אפשר לראות בנק שנראה כמו פסל. הוא עומד בניגוד מוחלט לבריכת השחייה ומשמש כרכזת. היא שוברת את המראה החדגוני של הקיר.

יש בו גם ביתן לא מכוסה והוא משמש כתחום משוחזר על ידי השמש הבוערת ליד גדר הביטחון הבלתי נראית כמעט.

הנחת מיכל צמח באזור הקדמי. זה עולה מעל המים ומחזיק מיטה ארוכה וצר עבור algavas, אשר לקשט את פינת הבריכה.

יש לו מזרקה, אשר ממוקם על ציר מרכזי של הבית ואת הבריכה.

אתה יכול לראות עוד פסל מזויף בצד שמאל של התמונה. זה עולה בקנה אחד עם מזרקות ומדגיש את הנושא.

הקלעים

בריכת בריכה רעיונות גן צמחים ראטאן רהיטים

המים מה שמעניין את הצופה, אבל המבטא המבטא את הצורות ברקע תורם לו. הם מביאים את זוהר הבריכה עוד יותר. צורות אלה גם לעשות עבור מקום זה אפילו יותר מעניין. שים לב לאיזון החזותי המרתק שהושג בין התווים השונים. בריכת השחייה עצמה מראה צורה פשוטה מאוד.

אלמנטים מכוסים

בריכת בריכה רעיונות גן כיסאות אקריליק אדום

התכניות והארכיטקטורה החופפות משלבות את שלושת המרכיבים החיוניים של החלל - הבית, המים ובריכת השחייה. הרעיון הועבר דרך פלטפורמת העץ. יש תחושה שהיא צף מעל המים בקצה המרוחק של בריכת השחייה.

החפיפה של בית הבריכה יוצרת חיבור חזותי לאזור הספא הממוקם בצד השני.

במקביל הוא מספק צל על המרפסת כולה.

קווים בעיצוב בריכות שחייה

בריכת בריכה רעיונות גן זכוכית קירות הזזה דלתות

מרכיבי בריכת השחייה כאן משקפים את האלמנטים העכשוויים של אדריכלות הבית המודרנית. הפרטים מדגישים את הקווים האופקיים של התקרה. נראה שהיא מרחפת מעל הבריכה. השורות מספקות הצפה ויזואלית מאזור אחד לאחר, ומסייעות להפוך את הבריכה עצמה להופיע יותר.

תאורה

בריכה בריכה רעיונות רפידות ראטאן

התאורה מוסיפה עוד ממד חיוני לחדר. בריכות השחייה מקבלים מראה מעניין עוד יותר, כי המים כל כך יפה במצב חשוף. אחרי הכל, אתה מבלה זמן רב יותר להסתכל על הבריכה מאשר לשחות בו. בערבי הקיץ היפים אתה באמת מעריך את האפקט הזה.

לא רק יש הרבה אור בבריכה, אבל גם הסביבה מוארים בנדיבות. זה הביא כמה צמחים וצבעים השפעה חזקה במיוחד.

צירים

בריכה רעיונות גן עצי דקורטיבי דקל

יש בדרך כלל שתי סיבות עיקריות לכך שאתה מכניס ציר בעיצוב של בריכת השחייה. מצד אחד, הוא עשוי להיות מבנה נמצא, ולפעמים זוהי שיטה מתפקדת היטב של חיבור לנוף שמסביב.

כמה צעדים מובילים מן המרפסת אל בריכת השחייה. זה יוצר ציר נהדר של סיבוב לבית. הצורה של המרפסת בצד השני של הבריכה שוחזרה.

גישה זו הדגישה את הקשר לטבע.

חומרים מעורבים

בריכה בריכה רעיונות גן האביב מים באביב

הדמות המיוחדת של בריכת שחייה זו נקבעת על ידי תערובת של חומרים החסומים בפינות. זוהי דוגמה להצלחה שלא צריכה להיות מובנת מאליה.

התערובת הצליחה רק אם עמדתם וצורתם הגיוניים ביחס למבנה הכללי.

הקירות הלבושים בלבוש משמשים כתוסף ורקע למים. מיטות אבן גם הדגישו את קצוות הבריכה. מכולות המפעל בצד ימין ליד הקצה לצמוח מתוך המים. הם היו עשויים מאותו חומר כמו בריכת השחייה. שם יש לכם יותר צמחים.

שלושה ממדים

בריכת בריכה רעיונות גן אבן בעיצוב מים באביב

לעתים קרובות אחד חושב על בריכות שחייה כמו על שני בנייה ממדית. אתה טועה. הרושם הלא נכון הזה נובע מכך שאדם אחד מעל לכל פני השטח ואת צורתו. בריכות שחייה יש גם עומק, כפי שהוא הבין.

לכן, זה הגיוני להעביר אלמנטים של האדריכלות לתוך עיצוב של להקות שחייה. זה היה מוצלח גם זה וגם בכמה מהדוגמאות הקודמות. התחושה הרצויה של הפרטיות באה לידי ביטוי כאן בדוגמה זו.

ליצור גן עדן בגינה שלך

בריכת שחיה מושבים אסתטיקה גן שטוף שמש

הוספת פרטים נופך נפלא כאן. הן משמשות היטב כבארמטית. גובהם תורם רבות לתחושת האווירה הפרטית. זה מוסיף הרבה לממד החזותי המורכב יותר. כאן, בדיוק כמו באחת הדוגמאות, הרעיון של הבנק יושם לפני. מי לא ירצה לנוח במקום כזה?

בריכות שחייה הם נכס של וילות, אשר מפוארים, מסוגנן, חברותי, אבל גם קרוב לטבע. הם צריכים לתרום הרפיה ושחזור של ההרמוניה. לכן כל היבט חיוני כאן. זוהי בנייה מסובכת, אשר, לאחר שנבנה, לא ניתן לעצב מחדש בקלות.

לכן, שקול את העקרונות העיקריים שתוארו לעיל, על מנת להיות מסוגל ליצור גן עדן אמיתי.

קלאסי, כסאות גן מסיבי

בריכת שחיה, מושבים, שמש, גן, פרוח, סיר

פריטים דקורטיביים מוקסם מהטבע
הצבע הסגול הנוכחי - מיטות שיזוף

בריכת שחיה מושבים

מינימליסט באפור

בריכת שחיה, לשבת, שמש, כריות, קיץ

המקום הנכון לסגת

בריכת שחיה מושבים ערפל צל שמש