זר כלה וינטג 21 רעיונות בהשראת המסורת

כל עוד אתה יכול לזכור בחזרה בזמן, זר פרחים הוא אחד האביזרים העיקריים של הכלה. זר הוא תכשיטי כלה טבעי, אשר נחשב את המגע הסופי של התלבושת ומשלים את הצללית של הכלה. הפרחים הטריים והריחניים מדגישים עוד יותר את החגיגיות של האירוע ומסייעים לפאר וליופי של הכלה המאושרת. בתרבויות שונות, זר הכלה ניתנת על ידי החתן, לפעמים על ידי המשרתת של הכלה של כבוד, וזה תמיד קורה ביום של טקס החתונה. זריקה של יען מסמל את העברת המסורת החגיגית, והוא גם שמח בשמחה היום. היום אנחנו נשארים מסורתיים להתמודד עם הנושא של זר כלה וינטאג '.

זר הכלה במראה משובח מביא ערכים נשכחים לחיים

זר של וינטג קאלאס פראי

תכשיטי כלה ומסורת

כל מסורת חתונה נושאת חוכמה וסמלים ישנים רבים, אשר אחד אוהב לטפל ולהעביר הלאה. אילו פרחים הם העדיפו זרי כלות וכיצד לפרש את שפת הפרחים כראוי? איזה תכונות להפוך את זר כלה נראה וינטאג האם המסורת באמת נחשב השראה?

אנו מגיבים בחיוב ולתת לעצמך להיות השראה בהשראת התמונות הקלאסיות של זרי כלה יפה.

זר, וינטאג, מפל
אם תחליט על המסורתי או הקלאסי ורוצים לקבל מגע וינטג ', יש אפשרות לבחור פרחים טריים לפי העונה או כדי לכוון את עצמך פרחים כלה קלאסי.

זר פרחים וינטאג '

זר הכלה ושפת הפרחים

אם אנחנו רוצים להתמודד עם המסורתית, אזכור של סמליות הפרחים יהיה מתאים כאן. אנחנו לא יודעים מהיכן באה הפרשנות של השפה הפרחונית. אף על פי כן, הסימבוליזם של מיני פרחים מסוימים מתפרש אותו בכל רחבי העולם.

זר, וינטג, חבצלות, לבן1. ורדים

הוורד נקרא בצדק כמו מלכת כל הפרחים. ניחוחות ניחוח אצילי לעתים רחוקות מסתדרת עם פרחים אחרים בזר. ורדים אדומים לעמוד אהבה בוגרת תשוקה. הצבע הוורוד קשור לתמימות ולנוער ויש חילוקי דעות בלבן, כי ורדים לבנים מובאים גם ללוויות.

זר של ורדים עתיקים

זר של וינטג זר כלה עגול

זר פרחים וינטג ורדים כלנית

 2. Callas

אמנם במקור Callas נחשבו פרחים של אבל, היום הם נחשבים פרחים האולטימטיבי זר פרחים. פרח זה מסמל את אלמוות האהבה האמיתית.

זר וינטג Callas maigloeckchen

זר, וינטג, callas, scepter

3. הידראנגאה

ההידראנגה הם סמל לתפיסה העצמית הבריאה והגאה של הכלה. ההידראנגה המתנות עשויה להיחשב כהערצה. הידראנגאס לבן, בדיוק כמו ורדים לבנים, יכול להיות קשור גם עם האבל.

זר, וינטג, הידראנגאה, לבן

זר, וינטג, הידראנגאה, כחול

4. גרברה

פרחים אלה גדלים במקום שבו זורחת השמש. המסר שהם מפיצים הוא: "דרככם הכל יהיה רק ​​טוב יותר". זה עושה את הפרח פופולרי בחתונות או חגיגות אחרות. Gerberas אדום לחזק משמעות ולהעשיר אותם עם כוח החיים ואת האהבה.

זר של חרציות וינטאג '

זר, וינטג, gerbera, סגול

זר, בציר, gerbera, ורוד

5. לילי

שושן הוא אחד הפרחים הקיץ הפופולרי ביותר הקשורים אור קלילות. חום וחום הם הרגשות המסמלים את החבצלות. עם יושר וביטחון, הפרחים המפוארים קשורים גם.

זר, וינטג, שושן, סחלבים, לערבב

ריח של חבצלות וינטאג '

6. סחלב

זר כלה וינטג עשוי בהחלט מורכב סחלבים. הפרח מסמל את הערצתו של היופי הלא מוכר והאקזוטי. אם אתה רוצה סחלבים ביום החתונה שלך, זה יהיה רעיון טוב להתייעץ עם חנות פרחים. סחלבים גם לעמוד במודיעין, בגלל מגוון של מיני סחלב ואת הסתגלות שלהם.

זר פרחים וינטאג '2

זר של סחלבים וינטאג '

7. ראנונקולוס

ראנונקל מזכירה את הפוני ומרשימה ביופיו המפואר. זר כלה של ראנונקולוס מייצג את האטרקטיביות ואת האטרקציה של הכלה.

זר, וינטג, ראנאנכאלאס, קלאסי

זר, וינטג, ראנאנכאלאס

זר פרחים וינטאג '2

8. גבסופילה

אתה תמיד יכול לראות את זה פרח בשילוב עם אחרים זר פרחים. היא אחראית על המראה הקסום של כל חבורה של פרחים. לבדה, היא יכלה להיראות יותר מדי מהר מדי, אלא אם כן התלבושת שלך דורשת בדיוק את זה. Gipssila עומד על טוהר הלב.

ריח של גבסופיל להתמקד

זר של גבסופלה עתיקה

9. שושן העמק

שושן העמק נושא את הסמליות של תקווה טובה. הפרחים העדינים והניחוח המתקתק המתקתק שלהם משלימים לחלוטין את תלבושת הכלה במבט רטרו. רכות ואהבה טהורה היא הסמליות של שושן העמק.

זר פרחים וינטג 'maigloeckchen בהקשר

זר פרחים וינטאג '

זר פרחים משובח

10. מרגריט

אלה פרחים דומים רבים לחגוג את האור, את הקיץ, את הידידות האמיתית ואת האהבה. המסר של הפרח הוא אמיתי וטבעי. כמו זר כלה זה יכול להיות משולב עם פרחים אחרים.

זר מרגריטה וינטאג '

זר של מרגריטים וינטאג '

11. עוף

פרחי קיץ רבים מייצגים את שמחת השמש והטבע ולכן משמשים כסמלים יפים של חתונות. הפרחים מבטאים את שמחת הקשר העדין בין שני הנאהבים.

זר פרחים וינטאג '3

זר פרחים וינטאג '4

זר פרחים,

12. כלנית

למרות פרחים אלה נמצאים לעתים רחוקות כמו החלק העיקרי של זר כלה, הם אחד הפרחים בקיץ הקשורים אושר. "מוקסם על ידי ריח מתוק שלך" - הוא המסר של פרח זה.

זר פרחים וינטג '3

ריח, ענבים, ערבה, ענפים

13. חמניות

חמניות בקושי צריך להיות הציג. הוא אוספת אור שמש כל הקיץ ומרצה את העיניים שלנו על ידי צבע צהוב של השמש. אין פרח יכול להיות מתאים יותר לחתונה בסוף הקיץ, במיוחד אם המסר שלה הוא בדיוק "אני מחבב אותך"!

זר, חמניות, וינטאג '

זר פרחים וינטאג '3

14. פריסיה

הפרזיות מסמלות עמידות ואריכות ימים. ניצנים רבים של צמח אחד לספק תענוג ארוך לאורך העין. ורדים, gerberas וסחלבים הם אצילים ואקזוטיים, אבל הבחירה של פריזיה מראה מעמד אמיתי.

זר, וינטג, פריסיה, מפל

זר של פריזיאס וינטאג '

זר פרחים

15. חרצית

אם אתה תמיד רוצה חתונה לבנה ואתה יכול אפילו להצליח בחורף זה, אין בחירה טובה יותר פרח מאשר החרצית כי מתחיל לפרוח בסתיו. הפרח מייצג את הבגרות ואת הנכונות המצורפת.

זר של chrysantems וינטאג '

זר, וינטג, חרצית, חתונה, פרחים, חורף

זר פרחים וינטג chrysanteme2

זוג זר כלות

אם אתה כבר יודע מספיק על שפת הפרחים ויש לי שיחה עם חנות פרחים, השורות הבאות עשויות להיות גם מועילות. צורת זר הכלה צריכה להיות תוספת מועילה לתלבושת כולה. רעיונות חתונה נוספת ודוגמאות זר כלה ניתן למצוא את החומר הבא.

זר פרחים וינטג '

1. יען בידרמאייר

זר כלולות עגול או הידוע גם בשם בידרמאייר, נחשב הקלאסי המוחלט בכל חתונה. יפה, גנדרני קומפקטי, זר כלה משמש תכשיטי כלה מושלם יכול להיות מושלך ללא קושי לתוך קבוצת נשים לא נשואות.

זר

2. צורת הלב

כמובן, צורת הלב מייצגת רומנטיקה אמיתית ואמונה באהבה. ורדים אדומים בצורת לב עשויים להזכיר סגנון וינטאג '.

זר, בציר, לב, צורה

3.) מפל

טבעי ושובב הוא צורת מפל של זר כלה. למרות המראה הטבעי של זר, המראה הכללי של הכלה נראה מלכותי ואלגנטי

זר של סחלבים וינטג 'לערבב

שרביט 4

הבחירה של הצורה של זר תלוי הצללית הכוללת של הכלה. שמלה פשוטה, למשל, היא משופרת על ידי הטופס שרביט ועושה את הכלה להיראות כמו נסיכה.

זר של וינטאג 'כלה זר

                                                                                                                                                                                                                                  מקור: Braut-Traum.de

5. זר

האלגנטיות הפשוטה, הצניעות והצניעות - אלה המונחים המתארים זר פרחים. למרות הכלה לובשת זר כלה מפואר, סביר יותר לשקול את הדרך בה היא מוחזקת. נצחי ונשי דרך ודרך.

זר פרחים וינטאג '

6. שקית פרחים

תיק הפרחים הוא אלטרנטיבה זר כלה קלאסי, את התיק ואת חבורה של פרחים להרכיב. זה גם מעשי ואלגנטי בסגנון וינטאג '.

ריח, חמניות, שקית

בוקרים כותרת

- - - - - כל הזכויות שמורות