צבעים ורעיונות לחתונה נפילה מדהימה

מדהים חתונה צבעים חתונה קישוט כלה

חתונה מדהימה לחתונה - שילובי צבעים

האם אתה ואת המאהב שלך סוף סוף נבחר תאריך החתונה? : לחתונה בסתיו אתה צריך לבחור את הצבעים המתאימים לעונה זו.
סתיו הוא אחד העונות הפופולריות ביותר עבור הזוג הצעיר, בשל מזג האוויר מתון ואת צבעי ליפול יפה בחוץ.

אז אתה יכול ליצור את האווירה המושלמת ביום החשוב ביותר בחיים שלך.

ערכות צבעים ושילובים לחתונה בסתיו

אנחנו באמת אוהבים את העונה הסתיו בגלל שילובים טבעיים וצבעוניים שלהם. ליהנות השטיח הסתיו של עלים ססגוניים שיוצר אווירה מהאגדות בחוץ.

רק תן לעצמך להיות בהשראת אלה טבעי ליפול צבעים שאנו מציגים! כאן אנו מציגים גלריית תמונות, המציגה את הצבעים היפים ביותר לחתונה בסתיו.

צבע חום הוא בהחלט אחד החשובים ביותר של ערכת הצבעים של החתונה

חתונה בסתיו צבעים הכלה שיח גחמני הטבע
אם אתה אוהב גוונים הארצי, לא לשכוח את הצבע הזה. אתה יכול גם לבחור ניטרלי אבל אלגנטי כרטיסי הזמנה לחתונה. בחר גדול, כפרי קוטג 'עץ לשרת את קבלת הפנים החתונה. או לקבל ולהפתיע את האורחים עם טעים בראוניס.

צבע סתיו לחתונה שלך: כתום

חתונה מדהימה בסתיו צבעים כלה כתום

צבע כתום הוא גם מתאים מאוד ויפה לחתונה בסתיו, כי זה צבע מדהים פשוט מתערבב בצורה פנטסטית עם מזג האוויר מתון ובוודאי למלא אותך עם שמחה. סידורי פרחים אורנג ', מבטאים כתומים בשיחי הפרחים של השושבינות - התפוז מביא שמחה ויש באמת זמן טוב יותר מאשר החתונה שלך כדי לחגוג את היופי של החיים?

צהוב לחתונת הסתיו

סתיו מדהים חתונה צבעים קישוט שולחן צהובהאם אתה רוצה לתת לחתונה שלך מגע שובבה? אם כן, לבחור את הצבע הצהוב - עוד צבע סתיו גחמני. הוסף גוון צהוב לכלה כלה או אפילו עוגת החתונה שלך.

צבע הסתיו - סגול

מדהים לחתוך צבעי החתונה שולחן קישוט סגול סגול

בעיקר אנחנו משלבים את צבע סגול עם שזיפים בשלים וענבים טעימים. הכלה יכולה לבחור סגול לשיח הפרחים. אם אתה גבר אלגנטי מסתורי, אז אתה בהחלט צריך את זה צבע בראש.

עיטור אדום באנגי לחתונה שלך סתיו מדהים צבעי החתונה קישוט בורגונדי שיח בלוניםארצי, צבעים חמים - חמניות   חתונה בסתיו צבעים חמניות זר הרעיון המקורי

כתום ורדים אדומים

חתונה בסתיו זר כלה מדהים ורדים כתום אדום