אריחי טרוורטין בחדר האמבטיה: אפשרויות עיצוב עם אריחי אבן טבעית

רענון רעיונות אמבטיה עם אריחי טרוורטין

 

האם אתה מעריץ של עיצוב אמבטיה מינימליסטי? אם כן, יש לנו כאן כמה רעיונות נפלאים. כולם כוללים אריחי טרוורטין - פתרון בלתי מנוצח ופתרון מודרני מאוד. אריחי הטרוורין הם דרך נהדרת להתאים את חדר האמבטיה. זה גם ייתן את כל הבית שלך אופי חדש לגמרי.

חדר אמבטיה מודרני בעיצוב כפרי

אריחי אמבטיה אריחי טרוורטין אמבטיה עיצוב אמבטיה אריחים

אריחי האמבטיה עשויים אבן טבעית

אריחי האמבטיה אריחי טרוורטין הנחת אריחי קיר
יכול לשמש קיר או אריחי הרצפה

אריחי האמבטיה אריחי טרוורטין הנחת אריחי הרצפה

מראה כמקשה מרכזית

מה עובד נהדר בחדר האמבטיה עם אריחי טרוורטין הוא המבוא של המראה כמו המרכזי. האפקט השתפר מאוד אם יש מספיק אור טבעי שם. חוץ מזה, בהקשר כזה, נברשת יפה גם נראה יפה. למרות שאתה בקושי להשתמש לבן, אתה תרגיש כאילו אתה שוחה באוויר.

ריהוט אמבטיה בסגנון מודרני

אריחי אמבטיה אריחי טרוורטין עיצוב אמבטיה כיור שולחן עץרהיטי אמבטיה מעץ כהה

צירוף נוסף שאנחנו רוצים להציג בפניכם עשוי אריחים אור עץ כהה. שני החומרים מציגים את הצד היפה ביותר שלהם כאשר משתמשים יחד. לקבלת אפקט עוד יותר קורן, שקול להשתמש במשטחי שיש

צבע ניגוד נחמד 

אריחים אמבטיה כפרי אריח האמבטיה אריח

אריחי טרוורטין בתפיסות עיצוב

דירות עיצוב רבות מצוידות באריחי טרוורטין. הם הבסיס עבור פנים מפואר באמת. אפילו דירות יקרות ו לופטים, לפעמים אתה צריך לעשות משהו כדי להפוך את החדר נראה רחב ובהיר. אריחי טרוורטין בגודל גדול נייטרלי כאן כדי לעזור טוב מאוד. הם גם בסיס נפלא עבור המראה מינימליסטי חלקה. האחרון הוא המועדף במיוחד בדירות עם נוף מרהיב. הם נראים מפוארים ובה בעת מאפשרים לסביבה הטבעית היפה להגשים את האווירה בפנים.

אריחי טרוורטין הם הבסיס עבור פנים מפואר באמת

אמבטיה אריחים טרוורטין אריח אמבטיה אריחים אמבטיה רעיונות

אריחי טרוורטין בצבע אפור בדירות מרוהטות באופן מסורתי 

בדוגמאות שניתנו לעיל, הדגשנו את האופי המודרני של אריחי הטרוורטין האפורים. אבל הם לא צריכים לקבל את הרושם הלא נכון, הם לא יתאים יותר מדי עם סגנונות קונבנציונליים. להיפך, אם אתה אוהב את הפנים הקלאסי, אבל רוצה מגע מודרני מקסים אליו, אז אתה צריך לקשט את הרצפה עם אריחי טרוורטין אפור.

מונוכרום ומינימליסטי

ריהוט לחדר האמבטיה אריחי האמבטיה אריחים טרוורטין אפור מודרני אמבטיה

אריחי טרוורטין במושגים וינטג 'רטרו עיצוב

אריחי טרוורטין הם התאמה מושלמת המושגים עיצוב רטרו וינטאג '. זו הסיבה שאתה יכול להשתמש בו כדי לקשט בתים היסטוריים אחרים, כך שהם נראים מודרניים יותר, אך לשמור על אופי מסורתי מאוד יקר שלהם.

סגנון בית הכפר הוא באופנה

אריחי אמבטיה אריחי טרוורטין עיצוב אמבטיה כיור

פנים אקלקטי

הם כנראה באים מן המודלים הקודמים שלנו למסקנה ההגיונית כי אריחי טרוורטין מתאים גם עם פנים אקלקטי. זה אכן המקרה ובמיוחד בשיפוץ אתה יכול לגשת לפתרון זה מאוד.

צור פינה מרגיש טוב בחדר האמבטיה שלך

ריהוט כפרי ריהוט אמבטיה אריחים אריחי טרוורטין מובנה באמבטיה

בעיקרון, אריחי הטרוורין להפוך את הפנים שלך זוהר יותר, אלגנטי ומפנק. וכפי שאתה יכול לראות, זה עובד באופן עצמאי של רעיון הרהיטים. אנו מקווים שנוכל לעזור לך להחליט אם ובאיזו צורה אתה רוצה לכלול אריחי טרוורטין בעיצוב פנים. ,

נרות לרומנטיקה יותר

אריחי אמבטיה אריחי טרוורטין אריחי קיר

אריחי טרוורטין קטנים יותר ויותר עומדים בניגוד

אריחי האמבטיה אריחי טרוורטין אריחי פסיפס האמבטיה

חומרים טבעיים כגון עץ טרוורטין להתאים יחד בצורה מושלמת

אריחי האמבטיה אריחים אריחי הרצפה אריחי הרצפה

אריחי אמבטיה טרוורטין

אריחי האמבטיה אריחי טרוורטין אריחי הרצפה אריחי קיראריחי האמבטיה אריחי האמבטיה רהיטי עץחדר אמבטיה מודרני עיצוב אמבטיה אריחים אריחי טרוורטין ריהוט אמבטיה מודרני ריהוט חדרי אמבטיה מעץ אריחי אמבטיה אריחי טרוורטין מקלחת אמבטיה מודרני מקלחת אמבטיה אמבטיה אריחים אריחי טרוורטיןריהוט לחדר אמבטיה אריחי טרוורטין אריחים מודרניים אביזרי אמבטיה מקלחת זכוכית קירות אמבטיה אריחים טרוורטין אריחים טייל האמבטיה אריחים טרוורטין גיגית-מקלחת אריחי אמבטיה אריחי טרוורטין אריחים אמבטיה עיצוב אמבטיהאריחי האמבטיה אריחי טרוורטין אריחי הרצפה אריחי קיר אריחי אמבטיה אריחי טרוורטין מובנה אמבטיה אמבטיה כפרי אמבטיה אריחי אמבטיה אריחי טרוורטין freestanding אמבטיה אמבטיה אריחים טרוורטין אריחים freestanding אמבטיה אמבטיה אריחים אריחי אמבטיה אריחי טרוורטין freestanding אמבטיה בצבע חום אריחי האמבטיה אריחי טרוורטין אריחים רצפה חופשית כפרי אריחי האמבטיה אריחי טרוורטין אריחי הרצפה אריחי קירמקלחת אמבטיה מודרנית מקלחת אמבטיה אריחים אריחי טרוורטין כפרי אמבטיה תפאורה האמבטיה אריחים אריחי טרוורטין כפרי אמבטיה תפאורה אמבטיה אריחים טרוורטין מראה עץ ריהוט כפרי ריהוט אמבטיה אריחים טרוורטין עץ מקלחת אריחי טרוורטין Freestanding אמבטיה אמבטיה אריחים