כיצד להשיג קסם גדול דרך ריהוט ביתי

 חוץ, בית, ריהוט, רעיונות, מבריק, מבטאים

הבית עיצוב הבית רעיונות

 

קלאסי, אלגנטי ונוח: אלה הם ללא יוצא מן הכלל תכונות שניתן לייחס את הסגנון הכפרי. ריהוט ביתי מה שהופך אותו מעשי ונוח היא לא משימה קשה. יחד עם זאת, חשוב לשמור הכל פשוט ואורגני.

סגנון זה מציע לך אפשרויות רבות כי יהיה בלתי אפשרי עם אחרים. אתה יכול להוסיף אביזרים רבים חלקי רהיטים לעיצוב פנים. אלה נותנים לבית שלך אופי ייחודי.

כל בית יכול להפנים את הרוח הכפרית וזה עובד עצמאית להפליא של הנוף שמסביב. כפרי, מינימליסטי ונעים, זה מאפשר לך להדגיש את האלמנטים שאתה רוצה. כל העניין עובד עם העדפה לפרטים.

איך אנחנו יכולים להפוך את הבית במדינה שלנו מסוגנן ונוח

בית רעיונות ריהוט אורגני textures
אחד המאפיינים המכובדים ביותר של הסגנון הכפרי הוא כי זה מאפשר להשתמש בעיצוב של אוספי הדגמה שלך ואת הרהיטים הישנים כי אחרת היית לדחות.

  1. לעצב את שטח חוצות

בעת יצירת עיצוב בית כפרי, תשומת לב לסביבה כמו העיצוב של הפנים חשוב. אני אוהב לתאר את ההרגשה, הנגרמת מהעיצוב הכפרי: היא מזכירה את הרגע הזה, שבו אחד הוא רק צעד מחוץ לדלת, וכבר מרגיש את הרפיית הבית.

מרפסת מסביב לבית היא אחת הדרכים הטובות ביותר להשיג מראה קלאסי עדיין כפרי. זהו אלמנט שאכן קובע את הטון של שאר הרהיטים בבית. אם אין לכם מספיק מקום, ניתן להשתמש בפונקציה זו גם בחצר הקדמית, במרפסת, במרפסת או בחצר הקדמית. זה תלוי פחות על גודל ועוד הרבה על העיצוב המתאים של הקישוט.

פטיו יפהפה

עיצוב פנים עיצוב פנים - -

ממלאים את הפטיו או החצר מסביב עם כמה כיסאות נדנדה. גם לשקול צמחים מיכל כמה ורדים נפלאים. תאר לעצמך כמה יפה זה ייראה כאשר עטוף סביב עץ. אורות הפנסים מייצגים עוד דרך פשוטה ויעילה לייפות את בית הכפר מבלי לחרוג ממגבלות מסוימות.

תאורה רומנטית

בית פטיו פטיועיצוב בית כפרי

מדינה

  1. מוקף בעץ

מבטאים עץ נראה יותר פופולרי בכל יום. למעשה, העץ הוא האלמנט העיקרי שנותן את הקוטג 'אופיו הספציפי. הוא שולט בכל הבית. השימוש לוחות קיר, רצפות עץ ואפילו תקרות עם קורות עץ חשופות להדגיש ולהדגיש את אופי התא הקלאסי. Hohloberflächen גיל בצורה נהדרת. משמעות הדבר היא כי בפועל את הבית מצויד בהם רק להיות יותר יפה עם הזמן. אם אתה לא רוצה להשתמש בעיקר עץ, אז אתה צריך לוודא כי אבן בטון אתה משתמש יש אופי כפרי, גס.

ריהוט ביתי מעץ

מודרני, ריהוט, רעיונות, בית, מעץ, רהיטים, עץ

כאן אנו חווים דלתות צרפתיות קלאסיות ופתחים אור אחרים בתוך מושג אחיד. אם תתעלם מזה, עשית מאמץ להשתמש בכוס קטנה ככל האפשר. כי חומר זה מקלקל את אופי כפרי של הבתים. רהיטי עץ טבעי הוא דרך מצוינת להוסיף חמימות יותר לבית הכפר.

סלון מסורתי

ריהוט סלון ריהוט וילה

  1. אור ורוגע

המאפיינים האופייניים ביותר של בית כפרי הם כלכלתה ונגישותה.הלבן הוא הגוון הנפוץ ביותר בבתי כפריים מודרניים וזה הגיוני. מאז רוב הבעלים יש תקציב מוגבל, הם בחרו עבור פשוט, נראה לבן.

אם אתה רוצה להוסיף קצת יותר צבע אז בז 'או קרם יעבוד בסדר גמור. עם זאת, לתלות על לבן כמה שיותר. כך תוכלו להגיע Landhausaura המסורתית.

צבע מבטאים צבע יותר

סלון בית כפרי מספק צבעים בהירים

  1. מזמין מטבח ופינת אוכל נהדרת

המטבח הוא הנשמה והלב של רוב הבתים המודרניים, ואנחנו על הרעיונות הטריים לא מתעייפים מלהדגיש את זה שוב ושוב. אבל זה אפילו יותר חשוב בתוך רעיון בית כפרי. עדיף להתחיל עם העיצוב שלהם ולאחר מכן להפיץ את הסגנון שהגדרת כאן לשאר החדרים.

להרכיב מטבח וחדר אוכל

מדינה, ריהוט, רעיונות, מטבח, חדר אוכל

במטבח הכפר הכל הוא מסובך ותוסס. לוח הצבעים הוא נייטרלי בדרך כלל ומספק את הרקע המושלם עבור שילוב אקלקטי של רהיטים.ווד עושה הצהרה חזקה כאן. האחרון צורך הן את אזור העבודה להכנת בשר, כמו גם את האי מטבח.

בתמונה שלהלן ניתן לראות חלק נוסף של הציוד. אלה הם מדפים עבור מיכלי פרחים, כיורים בחזית שולחנות אוכל עץ, אשר משולבים עם שולחנות אוכל, כל אשר מדגישים את החלל. אתה מוזמן להוסיף נברשות עתיקות ולהשתמש גרפיקה קלאסית. באמצעות אלה תוכל לבצע סוג של מסע בזמן אל העבר, אשר יספק מבט נוח יותר.

מקשטים מטבח קטן בסגנון

מדינה, ריהוט, רעיונות, מטבח, חדר אוכל

קווים פשוטים

מטבח להגדיר קוטג 'ריהוט מטבח כיור עץ

  1. פתח מדפים וארונות

כבר שמתם לב למדפים גדולים וארונות עם דלתות זכוכית? אני חושב מסגרת עץ פשוט מדהים. אנחנו מתמודדים עם מדפים פשוטים כפריים. דרך אותם אתה יכול מיד להגיע לבית מבט כפרי. דבאי אינה טוענת כל כך הרבה מקום ותקציב לשיפוץ. מדפים פתוחים אלה נותנים לקיר מראה אופייני ועושים את השינוי בין הקישוטים השונים פשוטים מאוד. יש להדגיש שוב כי ערבוב והתאמה מדפים של סגנונות שונים היא דרך מצוינת להשיג את הסגנון שלך.

מדפים פתוחים במטבח פשוטים ומזמינים

לבן, מטבח, בית כפרי, פתוח, מדפים, שולחן

הקפד לשמור על צבע המינימום.

  1. צבעים יפים ו מוקד קלאסי

אתה לא רוצה לנסות קישוט קטן פחות בדים? כך, אפשר להשיג סגנון בית חווה בסלון ובחדר השינה. פשוט פסים ומראה עם דפוסי משובץ נראה טוב כשמדובר מבטאים הדגמות ציפיות. הם מבטיחים כי אתה מקבל מספיק מנה של צל. האם אתה מודאג כי לא תמצא כל חתיכות מתאים שמתאימים את הציוד שלך בצורה מושלמת? הבית בסגנון הבית עושה את זה קל לבית שילוב אקלקטי של כיסאות, מיטות, ספות ובדים.

רוח המדינה הנכונה

סלון, ריהוט, בית, ספה, שולחן, ארון

אח כפרי הוא קצת יותר קשה ליצור. אתה צריך להשיג תוצאות מושלמות כאן, אחרת זה לא ייראה טוב. שקול כרכוב וינטאג 'לבנים מבחוץ. לכן, תוכלו להשיג מראה אותנטי. יתר על כן, באפשרותך להבטיח מראה נעים, חולמני. עם זה אתה תרגיש נוח ונחמד גם בימי החורף הקרים ביותר.

ריהוט בית כפרי - לשלב אח

בית, ריהוט, רעיונות, סלון, אח, עץ, שולחן

  1. וינטאג 'מגע מודרני

יש הרבה עצות פנימאי קטן, שדרכו אתה יכול לעשות את העיצוב בכפר הארץ יפה. אתה לא בהכרח צריך להתחדש גדול. שקול אמבטיה רגל פשוטה. כאשר נעשה בגוון מאופק, זה נראה מודרני ומשלב את עצמו בצורה חלקה לתוך הנושא. ארונות עץ נחמד שולחנות בצד גם לספק גוונים עץ נחמד, מבלי לעצב מחדש את כל הרצפה. אז יש לך הזדמנות לערבב וינטג עם המודרנית (במקרה זה, לא מבולבל עם בני זמננו). אסור לשכוח שבמקרה זה פונקציית הצורה עדיפה.

את הווילה של הווילה

הרהיטים, בית, בית, חדר שינה, גג, זפת

האם יש לך הרבה פריטים וינטג 'זמין? קחו טיול קניות לחנות עתיקות מקומית. זמן קצר לאחר מכן תוכלו לרכוש דקו ייחודי שבו אתה יכול להציג בגאווה.

חדר שינה עם גג משופע

הרהיטים, בית, בית, חדר שינה, גג, זפת, מיטה

אם תבחר את סגנון בית כפרי, אתה תמיד צריך לצייר השראה מן המראה הייחודי הזה. אתה יכול לצרף את זה בצורה פשוטה ויעילה. זה יהיה גם את הרקע המושלם שדרכו אתה יכול לאלתר עם הנגיעות האישיות שלך. שלא כמו סגנונות עיצוב רבים אחרים, עיצוב בית כפרי נראה פשוט ומקסים עם הזמן.

רעיונות לבית כפרי

מדינה בית ריהוט רעיונות אמבטיה אמבטיה חופשית

רצפת עץ בחדר האמבטיה

חדר אמבטיה מעץ רצפת עץ בית

האם אתה אוהד של סגנון המדינה ויש לך מקום מתאים לאכוף אותו? אם כן, אנו מקווים כי מאמר זה היה מועיל לך.