3 השראה עיצוב פנים רעיונות לבית הגינה שלך

גינה בית גינון כחול בית עץ קולאז '

האם יש לך כבר סככת גן?

 

הימים שבהם סככת הגן שימשה רק כסככה כלי נעלמו מזמן. עם עיצוב מסוגנן כדי להתאים את הטעם שלך, אתה זוכר במשך זמן רב אחד או את הצד השני חגגת או לפני סככת הגן, או להשתמש סככה גן כמסתור חמים. עם זאת, לפני שזה קורה, את הסגנון של המתקן חייב להיות נבחר ואת הפריטים המתאימים וחומרים לרכוש ולהתקין. ברצוננו להציג בפניך שלושה רעיונות ריהוט להשיג את האפקט המקסימלי עם מאמץ מינימלי.

הסלון השני

עם רק כמה חתיכות של רהיטים אתה יכול ליצור סלון נוח מן הסככה בגינה שלך. בנוסף לספה גדולה, אשר ניתן למצוא בנוף הספה, הבחירה יכולה גם ליפול על כיסא. לשימוש מעשי, שקול שולחן קפה שמתאים לסגנון הספה. בפינה או על הקיר כדאי לשים ארון קטן, אשר מציעה שטח אחסון עבור כוסות וספלים. בבית גדול גינה, ספה ניתן למקם בנוסף או במקום הכיסא. זה מומלץ במיוחד אם זה לא בית עץ מלא, אבל יכול לחדור מבעד לחלונות מוגדלים הרבה אור וחום. עם כמה פריטים דקורטיביים כגון פנסים, כריות ושות ‘, את האווירה הנעימה ניתן להקים במהירות. בתמונות ניתן לפנות למוטיבים מהטבע שמזכירים כי האדם נמצא בתוך הטבע. צבי מרשים או תמונת יער. מדף לקריאה רגועה הוא גם מחוץ למקום.

גינה, גן, פנים, עיצוב, בהיר, עץ, אוכל, שולחן, כסאות

ביתן עם יתרונות ביתיים

כדי להפוך את הדירה מחוץ לבית הגן, כל חיבורים כגון חשמל, מים ושפכים חייב להיות זמין. מה נפוץ מושבות הגן אינו תמיד ריאלי בגנים הביתיים. אם הבית הקטן יספק מקום לחיות מזדמנות, לרוב לטווח קצר, אזי יש לספק הזדמנויות לשינה, לעצירה ולבישול. יתר על כן, מתקני סניטריים הם חייבים להיות. לפיכך, האתגר הוא להקים דירה שלמה בשטח של פחות מ 24 מ”ר. אזור שינה מתחת לגג, אשר מצויד מזרנים או ערסלים אפילו, השאלה ניתן להבהיר עם השינה. אסלה ואולי מקלחת קטנה צריך להיות מותקן בחדר נפרד. בשאר החדר יש להתקין על הקיר מטבחון קטן, אופציונלי עם מקרר. אז אתה יכול לעשות שימוש אופטימלי של החלל, רצוי לשלב את האוכל ואת אזור המגורים מתחת לאזור השיזוף למעלה. עיטור של בית רב קומות הגן הוא חסכוני לבחור, על מנת לא לתת לחדר להיראות מלא. אם אתם מחפשים סככה גן אקולוגי או רק רוצה לחסוך כסף, אתה יכול לספק את הסככה גן לשפוך עם כוח סולארי ומי גשמים מטופלים להאיר אותו עם נוריות.

גינה בית גינון גינון בית עץ

משרד באווירה מיוחדת

מי יכול לומר שהמשרד נמצא בגינה, הרחק מהילדים ומהמולה של הבית ועם זאת תמיד בהישג יד? עם שולחן מול השמש תמיד תמצאו מוטיבציה, גם במהלך עבודה מאומצת. באופן אידיאלי, השולחן על פי בחירתך הוא מודל פתוח המדגיש את כשרון סככת הגן. בהתאם לדגם ולצורה, הטבלה יכולה לספק מקום למחשבים ולטכנולוגיה אחרת. הקירות מספקים מקום לרוב ארונות תיוק פתוחים. כדי לא להופיע מלא מדי, המספר ואת המגרש צריך להיבחר בכוונה ו השתחרר עם קישוט. לבילוי באוויר הצח גם השטח מול המשרד המודרני יכול להיות מתוכנן כראוי. עם וילונות ארוכים וחומרים טבעיים במקומות אחרים, האווירה הביתית במשרד הביתי לא להישאר בחוץ. אם רעיונות אלה יש לך השראה, אבל אתה עדיין לא הבעלים של סככה גן, תמצאו כאן מבחר של דגמים יפים להשאיר הרבה מקום לרעיונות שלך.

מקורות תמונה: © Garden House GmbH

   גינה בית גינון עץ מרפסת שמש מדרגות

בית גינון הבית אדריכלות סקנדינבית

גינה בית גינה עיצוב לבן חזית בסגנון mediterrader