אדריכלות יפנית של בתים של שיגארו באן

אדריכלות יפנית בית מודרני בלילה

אדריכלות יפנית Shigeru - בתים באן יהיה להרשים אותך

בשנת 2014 זכה בפרס פריצקר. זוהי הזדמנות, אבל לא הסיבה היחידה שאנחנו רוצים לכתוב על Shigeru - Ban היום. הסיבה האמיתית לדוח שלנו היום היא כי יש לנו לאחרונה להיות מודע של בתים גדולים שלה אדריכלות יפנית.

במשך זמן רב לא ראינו תמונות של עבודות מודרניות של הארכיטקטורה הזאת. הם מעוררי השראה ופופולרי מאוד בכל דרך.

חדשני ומרשים

אדריכלות בית יפנית
זמן קצר למחיר פריצקר

האם ידעת עוד משהו על פרס פריצקר? מייסד ההבחנה הזאת באדריכלות הוא ג'יי א 'פריצקר. רצונו היה להציע פרס יוקרתי בתחום האדריכלות, שכן זה לא היה מכוסה על ידי פרסי נובל. המחיר ממומן על ידי רשת מלונות הייאט. אחרי מותו של ג'יי הייאט, הקרן והפרס מונעים על ידי בנו הבכור. היום מתברר כי הציפיות מוכחות היטב. פרס זה מקדם יצירתיות בתחום האדריכלות.

אדריכלות מרתקת

אדריכלות מודרנית

הבניין של שיגרו באן אדריכלות יפנית באופן כללי

שיגרו באן הוא חלק יורי במשך כמה שנים. זה קרה בשנים שבין 2006 ל -2009. הוא נולד ב -5 באוגוסט 1957. 2014 הוא זכה בפרס. על פי יורי הנוכחי, עבודתו מסמלת את שליחותו של פריצקר. אבל לדעתנו, זה מסמל גם את הטוב ביותר של אדריכלות יפנית מודרנית. כי זה מצליח לפעול בצורה מאוד מתוחכם באותו זמן המקומי והעולמי. השני מתרחש בראש ובראשונה על ידי הדומיננטיות של כל כך בולט עבור אלמנט הארכיטקטורה של היום. הקצבה הנדיבה של האור הטבעי והטכנולוגיות המודרניות לשליטתה הופכות את האדריכלות היפנית שלה לבת אנושית ולרוחנית מרוממת בדרך המזרח הרחוק.

אדריכלות עם קווים עדינים

אדריכלות בית אדריכלות מודרניתבניין מודרני במיוחד

בית האדריכלות המודרנית

אדריכלות מעוררת השראה

אדריכלות יפנית

הכל מבוסס על מחקר

כפי שקורה לעתים קרובות בחיים, פשוט אך בעת ובעונה אחת הרפתקאות אקראיות לכאורה הם תוצאה של חקירות מעמיקות. כל בניין נבדק בקפידה רבה מראש. רק בנייה זו נחשבת לחדשנית, הכוללת קרטון משומש וקרטון.

העבודות המתקבלות נקבעות מהר מאוד

בית האדריכלות המודרנית

בית מבפנים

אדריכלות מודרנית יפנית

 באזורים משבר, זה מודל עבודה שימושי מאוד. כי אתה יכול לבנות מבנים כאלה במהירות והם קיימא בכל דרך. זה בהחלט לא צירוף מקרים. אחרי הכל, מבנים קטסטרופלי חשוב מאוד בטווח הארוך, ועל פי תחזיות, הם יהיו יותר ויותר חשוב לאורך זמן. הדבר הטוב על הארכיטקטורה Shigeru באן היא שזה בהרמוניה עם הטבע. האדריכל משתמש בכוח זה וזה שינוי מהותי באדריכלות המודרנית היפנית והעולמית. עד כה, זה נראה להתנגד הטבע. עכשיו מבקשים ליצור יציבות ולחיות בהרמוניה עם הטבע.

כאן אתה יכול לראות את הבית

shigeru איסור בית קרטון יפני אדריכלות

 אדריכלות בית

בית ספר תיכון

אלה לא רק עובד במקרים "דחופים"

חשיבות רבה הן עבודותיו של שיגרו-באן, גם בנוגע לפיתוח עיצוב הפנים היפני. עבור עבודותיו הן לא רק על מהר לבנות מבנים באזורים משבר. הוא עושה ניסיונות מוצלחים רבים, אפילו בנסיבות רגילות מתוכנן ויוצר מבנים עבור המשתמש לעשות יותר נוח ומהנה.

אדריכלות מסוגננת

אדריכלות יפנית מודרנית אדריכלות

בית קטן אך נוח

אדריכלות יפנית בית חירום אדריכלות מודרנית

בנוסף, יפנית עיצוב פנים אסתטיקה והישגים בינלאומיים ייהנו באותה מידה. הראשון הוא הביא לרמה חדשה לגמרי, מוגבה.

ההוכחה הציורית מוחלטת של הישג זה הוא ההצטרפות של החלל רחב, אוורירי עם הבטון, דלתות הזזה ואת מפרש מנופח לבן כי יוצר את הפינה של מסך קיר הבית

אדריכלות יפנית אדריכלות מודרנית אדריכלים מפורסמים

מאפיינים מעניינים אחרים

הרבה יותר ניתן לומר על המחברים ועל המשמעות שלהם עבור אדריכלות - בתוך ומחוץ. לכן אנחנו רק רוצים להציע כמה היבטים חדשניים שהופכים אותו כדאי לקרוא יותר.

ראשית, הוא מגלה את החלופה של נייר במבוק עבור בתים אדריכלות יפנית פנים. כי מספר צורות יכול להיעשות באופן שווה גם עם שניהם. אז אתה יכול להחליט בהתאם לאזור, איזה פתרון יהיה מתאים יותר לגבי המשאבים של האזור.

יתר על כן, הוא אחד הראשונים המשולבים בבנייה תעשייתית, אלמנטים מגורים טיפוסי. שירות שלא נסבל באופן מיידי על ידי הלקוחות, אך ברור כי הוא ידידותי לעובדים. הוא גם לוקח היבטים של עיצוב פנים בינלאומי ויפני מן המאה הקודמת. הוא מוכיח שגם את הסדרה הפיק פריטים יכול להיות מעניין מאוד על ידי יישום מפתיע. מגוון ומרגיע השפעות פסיכולוגיות וחברתיות. אז היינו לשבח את הכשרון שלו במשפט אחד.

עיצוב פנים בסגנון Shigeru-Ban

shigeru איסור עיצוב פנים סלון ריהוט

עיצוב קיר בטון אופטיקה

אדריכלות מודרנית עיצוב פנים