אדריכלות עתידנית שעומדת גבוה – רעיונות רעננים הפנים, קישוט ונוף

הפיתוח הטכני המהיר ביותר של העולם המודרני הביא אתגרים חדשים לעם. אלה יש לציין בכל תחומי החיים הכלכליים, החברתיים והתרבותיים. מושפע במיוחד על ידי הארכיטקטורה הנוכחית. זה די צופה קדימה עולה לעתים קרובות יותר באוויר. בשל העיור המהיר בעולם, האדריכלים מחפשים ממדים חדשים ויוצרים חזיונות דמיוניים. כבר הצגנו חמש דוגמאות מצוינות לארכיטקטורה עתידנית. אלה הם 5 גורדי השחקים הגבוהים ביותר בעולם. במאמר זה אנו לוקחים צעד נוסף באותו כיוון ומראים לכם את 5 המבנים הבאים המדהימים הנמצאים ברשימת המבנים הגבוהים ביותר בעולם. עם זאת, כל המבנים האלה יש תכונות משותפות - הם אורגניים תוכנן דמיון, לפוצץ את כל הממדים ולירות. הם בנויים בצורה מדויקת כל כך, כי אתה מרגיש בטוח שם במאה הבאה.

Contents

 דוגמה מצוינת לארכיטקטורה עתידנית שמובילה אותנו אל העתיד

אחד מרכז הסחר העולמי ניו יורק אדריכלות עתידנית

כל מבט על הענקים האלה הוא תענוג לעיניים ולנשמה. לא רק הם נבדלו על ידי עיצוב מרשים של הארכיטקטורה שלהם, הם גם מציעים יעילות אנרגיה מעולה בנויים לסביבה וידידותי לסביבה. הצורות הרכות, הזורמות שלהם, מתכנסות לשמים ומושכות את עינינו לפסגה.

אלה מבנים עתידניים עשויים פלדה, בטון וזכוכית, שמגדליהם נוצצים בעדינות באוויר. באדריכלות המודרנית, אנו שואפים ללא הרף לשלב עיצוב חכם עם יעילות וקיימות. בגלל שאיפה זו, התפתחו מבנים ייחודיים שיש להם סיכוי גבוה יותר שייווצרו בעתיד. בהמשך ניתן לראות את גורדי השחקים המפנים מקום לארכיטקטורה עתידנית.

ב אפס הקרקע המפורסם בניו יורק הוא עכשיו מרכז הסחר העולמי אחד

גראונד זירו One World Trade Center ניו יורק אדריכלות ייחודית 

1. מרכז הסחר העולמי אחד, ארצות הברית - 541 מ '

מרכז הסחר העולמי, עם צורתו וגובהו המרשימים (541 מ '), אינו רק הבניין הגבוה ביותר בניו יורק, אלא גם גורד השחקים החדש והמתקדם ביותר בארצות הברית. במקום של מרכז הסחר העולמי המקורי, המכונה גראונד זירו, נבנה גורד השחקים המרשים ביותר באמריקה, התופס את המיקום השישי ברשימת הבניינים הגבוהים ביותר בעולם. יש 104 קומות, 70 מהם קומות משרדים. המבנה, שנבנה בשנת 2014, נבנה כבניין פונקציונלי להנצחת הפיגועים ב -11 בספטמבר 2001 ונקרא על שם המגדל הצפוני של מרכז הסחר העולמי. הבניין היה ידוע בשימוש באנרגיות מתחדשות, כולל שימוש חוזר במי גשמים. רושם ריאליסטי מאוד של גורד שחקים זה מדהים אתה יכול לקבל בסרטון הבא.

התוכניות העתידיות של האדריכלים ושל העיר ניו יורק כוללות בניית חמישה מגדלי משרדים, אשר אמורים להוביל להרכב משותף עם מרכז הסחר העולמי. חלק ממנו יהיה הלאומי 11 ספטמבר אנדרטת הזיכרון ומוזיאון.

 הטוב ביותר הוא עדיין לבוא ..........

אחד מרכז הסחר העולמי ניו יורק אדריכלות עתידנית

מרכז הכספים של CTF בסין נמוך ב -11 מטרים בלבד ממרכז הסחר העולמי בניו יורק

CTF האוצר מרכז בארכיטקטורה עתידית של סין 

2. מרכז הכספים של CTF, סין - 530 מ '

מרכז הכספים CTF (גואנגזו צ'או טאי פוק האוצר מרכז, המכונה גם במזרח מגדל)  הוא הבניין החדש, המהווה הוכחה של ארכיטקטורה עתידית בכיוון בסין וגם ברחבי העולם. ממוקם בעיר הדרומית הסינית גואנגזו, הוא גורד שחקים מדהים, הוסיף זה עתה רשימה של בניינים הגבוהים ביותר בעולם. הוא הושלם באוקטובר 2016. יש אחד המעליות המהירות ביותר בעולם, עם מהירויות של עד 44.7 קמ"ש. יש בסך הכל 111 קומות. בבניין יש מרכז קניות עם החניונים המיועדים של 1705 מכוניות. גורד השחקים הסיני בתים משרדים רבים. על 16 קומות הגבוה ביותר הוא מלון עם סך של 251 חדרים, אשר עדיין לא פתוח.

 תחרות עצומה באדריכלות ועיצוב

אדריכלות ועיצוב סין CTF האוצר מרכז

 

 תמונה פנורמית מדהימה של הבירה של טייוואן עם גורד שחקים מדהים Tapei 101

Tapei 101 גורד שחקים תמונה פנורמית של טייוואן

3. Tapei 101, טייוואן - 1667 מטר

101 קומות Tapei Financinal מרכז (או פשוט קרא Tapei 101) ממוקם בעיר המפורסמת של טייפה, בירת טייוואן. על ידי 2006 זה היה גורד שחקים הגבוה ביותר בעולם, אבל עכשיו התחרות בנתה אחרים ארכיטקטורה עתידני ארכיטקטורה יוצאת דופן שיש לנו כבר הציג לך. עם זאת, Tapei 101 עם גובה של 527 מ 'הוא עדיין מעורר קנאה, בקושי להזכיר כמה מדהים הבניין. הצורה המרשימה שלו נהדרת על כל העיר פנורמה ואפילו מגדלים הרבה מעבר לקו הרקיע של העיר.

גורד השחקים Tapei 101 מושך את העיניים של כולם מרחוק

Tapei 101 גורד שחקים תמונה פנורמית הון טייוואן (2)

 הבניין הגבוה ביותר בטאיפיי כולל גוון מיוחד של זכוכית כחולה-ירוקה, והוא מושך את יומם ולילה. הבניין תוכנן על ידי C.Y. Lee & שותפים KTRT מיזם משותף תוכנן ונבנה והוא גמיש ועמיד בפני רעידות אדמה וטייפות. הבניין המיוחד הוענק גם פרס גבוה על ידי מנהיגות אנרגיה וסביבה עיצוב (LEED). זוהי דוגמה לאדריכלות פוסט-מודרנית.

 אדריכלות השייכת יותר לעתיד

אדריכלות העתיד שנחאי מרכז הפיננסי העולמי

4. מרכז שנחאי הפיננסי העולמי, סין - 492 מ '

עכשיו אנחנו מגיעים לפלא אסייתי אחר - מרכז שנחאי הפיננסי העולמי! אתה לא צריך להיות מופתע כי הבניינים הגבוהים ביותר בעולם בנויים במזרח הרחוק. אירופה איבדה מזמן את התחרות עם מדינות אלו. רק בשנחאי יש גורדי שחקים רבים, ושניים מהם נמצאים ברשימה היוקרתית של המבנים הגבוהים בעולם - מגדל שנחאי (בגובה 632 מ ') ושנחאי וורלד פיננסי סנטר (492 מ'). הושלם בשנת 2008, שנחאי מרכז הפיננסי העולמי הוא סמל של המדינה- of-the-art אדריכלות.הוא ממוקם במחוז פודונג של שנחאי, שבו גורדי שחקים בשורה. יש את המרכז הפיננסי והמסחרי הבינלאומי של העיר. בניית מרכז הפיננסי העולמי בשנחאי תוכננה להדגים את העוצמה הפיננסית של סין ולהציג אותה בפני העולם. אבל זה נשאר הדוגמה המושלמת של הארכיטקטורה הפוסט מודרנית.

אסתטיקה גבוהה, ארגונומיה וידידות סביבתית באחד

שנחאי מרכז פיננסי עולמי

מרכז שנחאי הפיננסי העולמי יש 101 קומות ובתים חדרי מלון, משרדים, חדרי ישיבות, חפיסות תצפית ומרכזי קניות. הבסיס של הבניין עד גובה 24 מ 'מכוסה גרניט גולמי. בנוסף סיבה אסתטית גבוהה, יש גם מעשית גרידא כזה - ולכן כל הבנייה היא יציבה המגדל מוגן מפני רעידות אדמה. הגוף הראשי לבוש בקיר מסך זכוכית, המשקף את השמים ומגביר את אפקט ה- WOW של המבנה והארכיטקטורה שלו. גורד שחקים של שנגחאי יש תכונה בולטת, זה 50 מ 'פורטל רחב, הנמצא על הקומות העליונות. הרעיון הוא להקטין את העומס האדיר על ראש הבניין ברוחות חזקות. בגלל צורה ייחודית זו, גורד שחקים זה נקרא עדיין "פותחן בקבוק" עם הרבה הומור. עיצובו ובנייתו מרתקים את המקומיים והמבקרים מדי יום.

 גורד השחקים בהונג קונג גם מנצנץ כחלחל בלילה

הונג קונג בלילה

  1. מרכז הסחר הבינלאומי, הונג קונג - 484 מ '

מרכז הסחר הבינלאומי של הונג קונג הוא גורד השחקים האחרון במצגת שלנו היום. הוא 484 מטר גבוה, יש 108 קומות הושלמה בשנת 2010. המגדל תוכנן על פי העיצובים של משרדי כהן פדרסן פוקס וונג אויאנג בנוי. במבנה יש תוכנית מרובעת מושלמת, יורה באלגנטיות והוא הושלם על ידי גג שטוח. החזית שלה מושכת את תשומת הלב של כולם בהונג קונג, כי היא מכוסה לגמרי עם זכוכית מבריקה כחלחלה. בקומה התחתונה של הבניין יש חניון מרווח, קניון סופר מודרני ומשרדים רבים. סקיי 100 הוא תצפית הממוקם בקומה 100. מלון ריץ-קרלטון הוטל הונג קונג (Ritz-Carlton Hotel Hong Kong) ממוקם ב -15 הקומות העליונות. עם 83 מעליות, גורד השחקים מאפשר הסעה קלה לאורחים המעוניינים לבקר בבריכת השחייה הגבוהה ביותר בעולם ולשתות את המשקאות שלהם בבר הסמוך.

האם זה נשמע לך עתידני מדי? אבל זוהי מציאות מודרנית שהתאפשרה הודות לאדריכלות המכוונת לעתיד.

 נוף של מרכז העיר הונג קונג

אדריכלות מרכז העיר של הונג קונג

הונג קונג

 

 בקומות התחתונות יש מגרש חניה, מרכז קניות ומשרדים רבים.

הונג קונג אדריכלות מודרנית

הונג קונג, אדריכלות, גורדי שחקים

אדריכלות הונג קונג בלילה

 

האדריכלות במזרח הרחוק שוברת את הממדים ומציעה חזיונות גורפים

CTF מרכז פיננסי סין אדריכלות העתיד

 המרכז הפיננסי והמסחרי של שנחאי נראה מלמעלה

שנחאי מרכז פיננסי עולמי

גורד השחקים המרשים בשנחאי

שנחאי העולם מרכז פיננסי אדריכלות מודרנית

ניו יורק - העיר שלא ישנה ......

ניו יורק אחד מרכז הסחר העולמי הטלת ארכיטקטורה

 

ניו יורק אחד מרכז הסחר העולמי הטלת ארכיטקטורה

ניו יורק

Tapei 101 בשקיעה

Tapei 101 architecture Taiwan

 הסמל המדהים של טייפה הוא גורד השחקים המתנשא שלה

Tapei 101 אדריכלות מודרנית טייוואן