יצירת גלריה מגניב בד ציור עצמך – רעיונות קישוט

מגניב גלריה בד ציור עצמו לעשות נרות להצית תזכורת

צור מגניב תמונה בד גלריה בעצמך - לקשט את הקירות עם זיכרונות אישיים

מים. מברשת. בד. עוד כמה כלים ואתה יכול לעשות את היופי שלך יפה. כל הרכיבים עבור פרוייקט זה ניתן למצוא בחנות המקומית שלך מלאכה אם אין לך אחד.

פרויקט זה הוא על משהו שכולנו צריכים.

 לכל אחד יש את זה. כולם רוצים לקבל יותר מזה. פותחו חידושים לשימורם. אבל כאשר אנו מקבלים את זה, זה עדיין נראה שאנחנו מבזבזים אותו לאבד אותו. למרות שזה מושג בלתי נראה, יש כל כך הרבה עדויות בכל כך הרבה דרכים לאורך החיים. השמש, הפנים שלנו, האמונות, הטכנולוגיה והרשימה עוד ארוכה. לפעמים אנחנו מסוגלים ללכוד את היצור המוטעה הזה רק דרך עדשת המצלמה.

 יפה, יעיל בד לעשות את התמונות בעצמך כמה צעדים

בד מגניב גלריית תמונות גורמת לילדים לצחוק
אבל מה אם אנחנו יכולים לעשות גלריה בד שלנו בבית באמצעות כמה חומרים בסיסיים והופך את הקירות החשופים של הבית שלנו לנוף הזמן עושה טיולים יומי על מכונת זמן אפשרי.

הפוך את התמונה מגניב בד גלריה בעצמך

 הנה איך אתה יכול לעצב מכונת הזמן שלך בצורה של גלריה לאמנות. הדמות הראשית של הפרויקט הזה היא הדמיון שלך. אם אתה מבין את כל ההוראות שלהלן, תוצג לך תמונה יפה, אבל כדי ללכוד את כל היתרונות של מכונת הזמן שלנו, עליך להעביר את הדמיון שלך לרמה גבוהה, כך שתוסיף את הצלילים החסרים, הריחות, וחומרים אחרים שלמרבה הצער חסרים כאן להיות.

מגניב צילום בד גלריה עצמה לעשות צעדים צעדים

 א הדפס את התמונה שלך על 8 ½ "x 11" חתיכת נייר לבן רגיל. האם אתה זוכר את הכלי הקטן בכל עורך תמונות פשוט? כפתור, אופקית Flip '? ובכן, זה מה יקרה לתמונה שלך, אז לשמור את זה בחשבון בעת ​​בחירת התמונות המיוחדות שלך.
ב השתמש מברשת באיכות טובה, כך זיפים לא באים משוחרר. החל שכבה עבה של ג'ל על פני השטח כולו של 8 "x 10" לוחות בד. חומר זה ניתן למצוא בחנויות מלאכה רבים כמו כל המוצרים, הם זמינים מותגים רבים.
3. לחץ בעדינות על התמונה. תן לזה לעבור (המשך עם פרוייקט DIY השני על פי בחירתך, בד להסתכל, מכוסה ג'ל מסופק עם תמונה בשחור לבן לא יהיה משעמם.)
4 לחזור לעבודה. ריסוס מים עם בקבוק תרסיס על התמונה ועל אבני חן בגודל בינוני. לאחר מכן, פשוט להתחיל לשפשף את האצבעות שלך על פני הנייר עד שזה מתחיל להיראות כמו מדבקה על מזון מיכל פלסטיק ששרד מסע דרך המדיח. (הממ, כשאני רואה את זה כתוב למטה, אני מבין שאני לא יכול תמיד להעביר את התמונות ואת המילים שצפות בראש שלי כמו טקסט קריא עבור החברים שלי DIY.)
5 הסר בזהירות את כל הנייר עד שהתמונה חשופה. זה דורש סבלנות דורש הבנה של כאוס טוב ובריא. שים לב: שפשוף אינטנסיבי מופרז יכול לגרום להסרה לא רצויה של התמונה! התמונה תועבר בצורה לא מושלמת, אשר תפזר אווירה מיושנת.
6 החל מעיל אחרון של ג'ל כמגן מגן. תן את הציור מספיק זמן להתייבש, ולאחר מכן לחץ על כפתור 'פתח' כאילו אנחנו בחנות. עכשיו אנחנו יכולים להיכנס מכונת הזמן שלנו, אשר יעביר אותנו לקיר הגלריה שלנו, הידוע גם בשם הסלון, אשר יחזיק את הזמן בשבילנו כמה רגעים קצרים.

בקלות וללא מאמץ, אתה יכול לעשות כזה עבודה של אמנות עצמך ולתת אותו האהוב שלך

מגניב צילום בד גלריה עצמה לעשות קישוט מוזר7  תן לנו את זה! זהו פרויקט תוצרת בית, כי אתה תהיה בגאווה. תן לאלה שאתה אוהב הזדמנות לעצור את הזמן עם תמונה שיימשך לכל החיים. הקפד לעשות משהו טוב עבור אלה בעולם DIY על ידי לעזור להם להתלבש הקירות שלהם ביופי בזמן שהם בדרך כלל לא לעשות את זה! מסע בזמן הוא לא כל כך בלתי מושג עכשיו, נכון?

     עוד כמה דוגמאות - גלריית תמונות בסגנון רטרו על מדפי הקירמגניב בד גלריה תמונות הפוך את עצמך בסגנון רטרו שולחן

אווירה אמנותית רומנטית בסלון המינימליסטי

גלריה מגניב בד ציור לעשות את עצמך קישוט מוזר תמונות של מתוקה שלך לקשט את הקירות בבית  גלריית תמונות מגניב להפוך את עצמך מדפים קיר התינוק תמונות זכרונות של נסיעות וטיוליםגלריית תמונות מגניב לעשות את הקיר שלך נסיעה