אקופרסורה – שיטת הריפוי האלטרנטיבית

מה אתה יודע על אקופרסורה?

הצלחה היום יש מחיר נהדר וזה החיים עם כאבי גוף שונים. אלה מתחילים בעדינות, ללכת למצבים כרוניים עם כמה אנשים זה בשלב מסוים כי הם מאבדים את הכיף לחיות דרך אותם.

תרופות ועזרים אחרים יש רק הצלחה זמנית. ישנם טיפולים אחרים כי הם נעים באותו זמן לספק השפעה מתמשכת. הם יכולים לרפא את הכאב שלנו. דוגמה טיפוסית הם עיסויים, כמו גם שיטות ריפוי אחרות, אשר אמור להרשות לעצמו בין כל. במאמר זה אנו מציגים בפניכם אלטרנטיבה אחרת, זוהי אקופרסורה. כולם בטח שמעו על השיטה הזאת, לא? Acupressure מוצג לעתים קרובות מסובך מדי. זה discourages כמה אנשים שעבורם סוג זה של עיסוי נשמע מופשט מדי או אקזוטי. זה יכול להיות הפתרון לכאבים רבים.

Acupressure ידע, חוכמה, רפואה 

acupressure לחיות בריא בריא החיים הרפואי עיסוי acupressure אזורי הרגל

אנו מספקים מידע על כאב טיפוסי שניתן לרפא עם אקופרסורה. אני מקווה שזה יעזור לך להעז לנסות את הטיפול הזה. כי זה שווה את זה!

תסמינים אופייניים שניתן לרפא עם אקופרסורה

אתה יכול לטפל בסימפטומים רבים ומצבים מכאיבים בהצלחה עם אקופרסורה.

הנה כמה דוגמאות: כאבי ראש, כאבי אוזניים, כאבי צוואר, בעיות גב וכתפיים.

ותלונות כאלו ניתנות להקלה משמעותית גם במקרים חמורים ביותר, כך שחייו של המטופל לא ייפגעו עוד.

קרב כל יום מחלות באמצעות עיסוי 

acupressure לחיות בריא בריא החיים הרפואי עיסוי acupressure אזורי רגליים
למד עיסוי עצמי

להכיר את הגוף שלך

Acupressure כאב ראש לחיות בריא בריא החיים הרפואי עיסוי acupressure אזורי

כאבי ראש

למי לא היה כאב ראש? כאשר הם הופכים כרוניים, הם מהווים פגיעה רצינית בחייו של האדם. הסוג הנפוץ ביותר של כאב ראש הוא זה, אשר מוביל למתח בגב ובצוואר. הם אופייניים של אנשים מודרניים כי הם לעתים קרובות יושבים באותו מיקום ו רזה קדימה מול המחשב.

ישנן ארבע נקודות שונות כי acupressure יודע לרפא את כאב הראש. מלכתחילה זו הנקודה בין האגודל לאצבע המורה. השני הוא בין השני ואת הבוהן השלישית. הנקודה השלישית להיות מטופלים על מתח כזה או כאב ראש היא נקודת הגבות.

כדי לרכוש הרגלים בריאים

אקופרסורה לחיות חיים בריאים חיים ריפוי בפועל עיסוי אקופרסורה החלפת אזוריםהנקודה הרביעית היא סביב הגבות שוב. האגודל הזה גבוה יותר מאמצע הגבות.

תקשיב לגוף שלך

acupressure כאב ראש לחיות בריא בריא החיים הרפואי עיסוי acupressure אזורי ראש

תרגיל פשוט המסייע גם עם כאבי גב

אוזניים

ישנן סיבות רבות אפשריות מדוע ייתכן שיהיה כאב ראש. אלו הן זיהומים שונים, בעיות סינוסים, שינויים בלחץ הדם, מים באוזן ועוד. תהא אשר תהא הסיבה, אקופרסורה משחררת ומרפאת את הכאב.

קודם כל, ברצוננו לציין כי המתחים שהוזכרו לעיל יכולים גם להיות סיבה לכאב אוזניים. לאחר מכן לחץ על נקודה בין האגודל לאצבע. נקודה נוספת ממוקמת בטרגוס שנקרא, באזור הסמוך לאופיק. הנקודה השלישית היא כמה סנטימטרים. הנקודה הרביעית היא בדיוק מתחת לעצה הגבה.

הגוף הוא מערכת מורכבת מאוד הגיונית

acupressure לחיות בריא בריא החיים הרפואי עיסוי acupressure אזורי ידיים

כאב שיניים

כאב שיניים יכול גם להיות מגוון של סיבות. הם עשויים אפילו להיגרם על ידי מתח צוואר. יתר על כן, דחיסה של השיניים במהלך השינה, תהליכי זיהום בגוף ואת הלעיסה תכופות מדי של מסטיק ניתן להזכיר סיבות אפשריות.

הנקודה הראשונה היא כמו שני סוגי הכאב הראשונים: זה בין האצבע לאגודל. נקודה אופיינית נוספת היא שרירי הלעיסה הגדולים על הפנים. במקרים מסוימים, acupressure מסייע בין בהונות השנייה והשלישית. אחר מתחת לעצם הלחי.

למד לקבל את הגוף 

לחיות בריא בריאה החיים בפועל ריפוי עיסוי acupressure אזורי hand3

כאבי גב

כאבי גב הוא אחד הייסורים של המאה ה -20 וה -21. העצבים, השרירים והמפרקים עשויים להיות הסיבה לכאב בגב. הקטעים הבאים יראו השפעה טובה בכל המקרים. שתי נקודות מטופלות בהקשר זה הן שתי אצבעות מתחת לפרק היד לכיוון הזרוע. הם כל אחד במרחק כמה סנטימטרים מן היד. אתה יכול לעסות או לעסות את הצבע בין האגודל לאצבע, כמו גם את השטח בין בהונות השני והשלישי.

להיות שליט של הגוף שלך

כאב על הכתפיים או על הכתפיים

הכתפיים הן חלק מהגפיים הניידות ביותר של הגוף. זה די נורמלי כי הם משמשים לעתים קרובות יותר ופגעו בהתאם. ניתן ללחוץ על הנקודה מספר פעמים בין האגודל לאצבע המורה. יתר על כן, acupressure יכול לעזור לגוף בין הבוהן השנייה והשלישית. יש גם שתי נקודות נוספות בין הזרוע לכתף, הממוקמות בחלק הקדמי ובחלק האחורי של הגוף, כמו גם חמש נקודות נוספות בצוואר.

חקור את הידע הישן ממקור ראשון

acupressure לחיות בריא בריא החיים הרפואי עיסוי acupressure אזורי הגוף

אלה כמה דוגמאות טיפוסיות של איך acupressure יכול לעזור לך. זה יעזור להקל על מספר כאבים אחרים, כגון אלה בבטן או בברך. הידע הכללי שאנחנו נותנים לך עכשיו הוא לעזור לך להתייעץ עם מומחים בתחום זה, כך שאתה מתקשר טוב יותר, כמו גם להכיר את המומחים acupressure טוב מיד.

Acupressure, לעומת זאת, היא שיטת הריפוי רציני כי לא ניתן להתאמן בקלות בסביבה ביתית ללא הכנה מקצועית.

לחיות בריא בריא החיים בפועל רפואי עיסוי acupressure אזורי יד אזורים

חיים בריאים חיים ריפוי בפועל עיסוי acupressure אזורי ראש