4 יוגה מגזינים בהשוואה

4 יוגה כתבי עת בהשוואה – המלצות העריכה

העולם של מגזינים הפך כל כך ענק בימים אלה, כי אתה יכול במהירות לאבד את המסלול. מכל נושא אתה מקבל הצעות רבות של מגזינים. איך אתה יכול להתרכז במגזינים באיכות גבוהה באמת? כאן זה בראש ובראשונה לחקור ולקרוא בסבלנות. אבל זה תמיד מעשי ושימושי, אם אתה לוקח כמה ביקורות מועילות או קורות חיים. לעתים קרובות הם בקצרה ובתמציתיות לתקשר את המידע החשוב ביותר ואת ההיבטים המצפים לך במגזין. כך לפחות אנחנו עובדים במערכת העריכה. מאז החלטנו להציע לך השוואה קטנה הבדיקה במונחים של יוגה מגזינים ואנחנו מתמקדים 4 המועדפים שלנו. כל אלה זמינים בדפוס וכמובן במנוי. על הבית שלהם אתה גם מקבל סקירה טובה והוא יכול להזמין את המגזינים ישירות.

יוגה חדשות

מגזין יוגה המגזין הנוכחי מדיטציה התבוננות

במשך יותר מעשר שנים, יוגה Aktuell כבר מענג הקוראים שלו נלהב עם יותר מ -100 דפים לכל בעיה. סגנון הכתיבה הוא צעיר וחצוף ועם זאת מאוד תובעני ונעים. הוא דיווח על כל דבר אפשרי מן היוגה בעולם. סגנונות יוגה שונים אסאנות מוצגים ומוסברים צעד אחר צעד.

הוא מספר על החיים והפילוסופיה של היוגים והמורים המפורסמים בעולם ומצביע על מגמות ואירועים חדשים. מאז שנת 2011, הוצאת “יוגה אקטואל” המיוחדת יוצאת לאור אחת לשנה, תמצאו בגיליון מס ‘5 תקליטור מיוחד על מדיטציה & מיינדפולנס. למידע נוסף ב www.yoga-aktuell.de

יוגה המגזין הנוכחי בעיה 97 אפריל 2016
יוגה מגזין מיוחד מיוחד בעיה 5 מדיטציה התבוננות cd

יוגה

יוגה מגזין asanas איורוודה ביטחון עצמי שביעות רצוןמאז 1975 ידוע ו הוקמה בארצות דוברות אנגלית, המגזין יש גם בשוק מאז 2009 בגרמנית. ללא שם: שלהם רטרו חדשי לטעות הוא לטעות. עם זאת, או מסיבה זו מאוד, יוגה ג’ורנל במהירות ובקלות זוכה ליבם של הקוראים. הצעת הקריאה מיועדת בעיקר לאנשים בין 25 ל -50 שנים, שכן היוגה לא רק נקראת תנועה הרמונית, אלא אורח חיים הוליסטי. בנוסף להוראות מדיטציה וראיונות מעניינים, תוכלו למצוא גם מתכונים רבים כל יום עצות לקיימות יותר ובריאות טובה כאן. הסוגיה החדשה של המגזין מדווחת. ב ‘על הממצאים האחרונים במונחים של פחמימות נמוכה ומגלה כמה תרגילי שותף עבור הגב. רק תסתכל על www.yogajournal.de.

יוגה כתב עת מגזין כתב עת מיוחד יוגה בבית

יוגה מגזין כתב עת חדש גיליון

Viveka

יוגה מגזין vivaka יוגה

Viveka אינו יומן יוגה קונבנציונלי, אלא “מחברות ליוגה”. כך מגזין Viveka מבדיל באופן יסודי את עצמו מן יוגה מגזינים אחרים. ולא רק על ידי התוכן המדעי שלה, אלא גם על ידי הפריסה הספציפית. קריאה מתוחכמת זו נוצרת עבור כל היוגים הבריאותיים. אין פלא, בהתחשב בכך שהמו”לים הם רופאים. מנהלי מרכז יוגה בברלין מתמחים ביוגה כמניעה וסיוע במחלות שונות וכנספח לטיפולים שונים. למרות ש- Viveka מודפס רק פעמיים בשנה, המהדורה כ -50 עמודים מספקים מידע איכותי, מומחה על ההיבטים הבסיסיים של תורתו העתיקה הנקראת יוגה. למידע נוסף על www.viveka.de

חזון יוגה

יוגה -

פורסם על ידי יוגה אקדמי אוסטריה, מגזין זה גם מביא את החדשות האחרונות מעולם היוגה פעמיים בשנה. סגנון הכתיבה ברור ופשוט. זה יכסה טכניקות יוגה ואירועים כמו גם פרויקטים וספרים עתידיים. אתה רק צריך להיות זהיר! קוראים רבים מדווחים שיש כאן “סכנת התמכרות”. וזה אפילו טוב יותר כי המגזין זמין בחינם על www.yogaakademie-austria.com.

יוגה מגזין יוגה אקדמיה לוגו

אנו מקווים שנהנית מהדוח הקצר שלנו ונתנו הצעות חדשות. הישאר השראה ופעל בדרך היוגה בקלילות ובהרמוניה, אבל גם עם תשומת לב צלולה ומודעות!

נמסטה

לגלות את האחדות המושלמת של החיים!

יוגה מגזין אישה

אתה יכול גם לנסות את זה יחד עם השותף

יוגה מגזין אסאנה לוחם תרגול

מצא את המדיטציה שמתאימה לך הכי טוב

יוגה מגזין אסאנה גוף רוח איזון הנשמה

יוגה לנשים בהריון

יוגה מגזין יוגה בהריון

בייבי יוגה

יוגה מגזין תרגול asanas כושר

ילדים צעירים להיכנס יוגה אפילו יותר קל ומהיר

יומן יוגה כרוניקה ילדים asanas

אבל זה אף פעם לא מאוחר מדי להתחיל

מגזין יוגה מגזין מקוון אסאנה yogapraxis

רק לעצור וליהנות מהחיים!

יוגה מגזין יוגה תרגול מדיטציה