עיצוב משקפיים משלך – סוף סוף את המשקפיים כי באמת מתאים לי

המשקפיים שמתאימים לי באמת

 

באינטרנט עכשיו אתה יכול לעצב את עצמך עבור זוג חדש של משקפיים על המחשב בבית. לאחר מכן, את הנתונים המדויקים על עובי העדשה ואת גודל המשקפיים נמדדים על ידי האופטיקאי, זוג בודדים של משקפיים מיוצר כי מתאים בצורה מושלמת נראה נהדר. זה אז ייחודי מוחלט, מובטח לאף אחד אחר יש על האף.

לפעמים זה פשוט צריך להיות משהו מיוחד, שום דבר מהמדף. לפעמים אתה צריך להתמודד עם עצמך. לפעמים אתה רוצה שיהיה משהו שלא לכל אחד אחר יש. זה יכול להיות גם נכון עבור משקפיים, למשל, עבור אנשים פשוט לא רוצה אותו באן ריי, כמו השכן, או עבור אנשים שיודעים בדיוק איך המשקפיים החדשים אמורים להיראות.

צור משקפיים משלך

עיצוב eyewear עצמך לקנות באינטרנט

כשמדובר משקפיים, לא רק את הסגנון צריך להיות אהב, זה בדיוק באותה מידה כי המסגרת מתאימה את הפנים. הקצה העליון של המשקפיים צריך להיות בהרמוניה עם הגבות, גובה ורוחב חייב להיות מושלם, וכמובן הצבע חייב להיות סוג הוגן. גם אם רק אחת מנקודות אלה אינה מושלמת, המשקפיים פשוט לא נראים יפה.

משקפיים עצמם לעשות את המשקפיים הנכון בשבילי
עד כה, רכישת משקפיים תמיד נעשה באותו אופן. זה הולך האופטיקאי של הביטחון שלו, ובוחר את החלופה הטובה ביותר האפשרית מן מבחר. אתה באמת יכול להיות בר מזל ולמצוא את המשקפיים המושלמים, אבל כנראה לא. אז יש לך רק שתי חלופות: או שאתה מקבל את הפשרה, ולהחליט על הרע שבקלים שיש, גם אם, למשל, הצבע אינו מתאים באופן אידיאלי; או שאתה יכול להמשיך את החיפוש, אולי אפילו עם אופטיקאי אחר. זה יכול להיות מאוד זמן רב מתיש, ובשלב מסוים זה כבר לא כיף.

הפוך משקפיים משלך לקנות משקפי שמש באינטרנט אדום

הודות לטכנולוגיות מודרניות, עם זאת, ניתן פשוט לעצב משקפיים עבור עצמך ב unikat-brillenmanufaktur.de. אתה יכול להעלות את התמונה שלך שם משקפיים יהיה מוקרן על תמונה זו. אז אתה יכול לבחור מתוך תבניות צורה בסיסית שאתה אוהב. לאחר מכן תוכל להתאים את הצורה בצורה מושלמת במונחים של רוחב, גובה וגודל כולל. לאחר מכן, בחר את הצבע האהוב עליך מתוך 22 הצבעים הזמינים ולאחר מכן שלח את הטיוטה בלחיצת עכבר. לאחר מכן תקבל את פרטי הקשר של אופטיקאי שותף באזור שלך.

אופטיקאי ואז מודד את עובי הזכוכית שלך, צורת האף שלך ואת הגודל וגם את הגודל האופטימלי של המשקפיים, ומשלימה את העיצוב שלך בפירוט. מסגרת המשקפיים תבוצע במיוחד עבורכם במפעלי נירנברג. התוצאה היא זוג מושלם של משקפיים בדיוק את הצורה, הצבע והגודל הרצוי.

Eyewear אפילו עיצוב תואם מסגרות משקפייםבאופן בלעדי עבור הקוראים של אתר זה, אנו נותנים במרחק שני גרסאות ייחודיות מעוצבות. אם עורך הוא מעוניין, הוא גם מקבל גרסה ייחודית בחינם. אם תרצה, עובד יכול לחוות את תהליך עיצוב המשקפיים עצמו. כמו כן, אנו מזמינים אנשים המעוניינים שלנו manufactory בנירנברג כדי לבחון את היווצרות משקפיים.

Infobox: 6 טיפים משקפי שמש מושלם:

  1. נשמע טריוויאלי, אבל בבקשה לבחור את המשקפיים שלך עבור צבע וסגנון. תן לנו לייעץ לך אם אתה מרגיש חסר ביטחון.
  2. ככל שהפנים חזקות ובולטות יותר, כך בולטת מסגרת המשקפיים. לקבלת פנים זעירים יותר מתאים גרסה מעודנת יותר.
  3. עבור חוזק גבוה ולא צריך לבחור גרסה צרה. התלמיד צריך להסתכל במקרה הטוב ביותר באמצע המשקפיים, כי אחרת המשקפיים עבים לנו קשה.
  4. משקפיים צריך להרמוניה עם הגבות יש נדנדה דומה. חריגה של משקפי שמש.
  5. אם צורת הפנים היא עגולה, מומלץ בצורת משקפיים מרובע, עם ריבוע פנים משקפיים עגולים. צורה עגולה של משקפיים תהפוך את פניה העגולים לעגולים עוד יותר. עם צורה מרובעת אתה יכול לנטרל את זה.
  6. המסגרת מסתיימת עם הפנים מסכים עם יחסי גודל של הלובש.
  7. אם האף מוארך למדי, יש להציב את גשר הראייה למטה; עם אף קצר למעלה.

משקפיים לעשות משקפיים משלך לקנות משקפיים באינטרנט