מינים רבים טעים פירות ים לטפל בבריאות שלך!

בריא וטעים - דגים ופירות ים

מיני פרותי הימים והדגים שונים קשור ברוב המקרים עם בריזה הים ושמש, טיולים ארוכי השעות על החוף ואת תחושת הקיץ החמה. הפופולרי בעולם עבור פירות ים צעירים ומבוגרים נחשב טעים, אבל בעת ובעונה אחת מעדנייה בריא ומזין. ביפן, אנשים בממוצע החיים הארוכים ביותר - בהתחשב בעובדה כי הרגלי האכילה שלהם Essinteressen בעיקר של דגים ופרותי ים, אורז וסויה נקבעים, נתונים אלה מספקים את ההוכחה הגדולה של הערך התזונתי הגבוה של Seafoods. היפנים אוכלים פי 50 דגים יותר, פי 17 יותר אורז וגרגירים פי 3 יותר מאשר האירופים. בנוסף, אחד רואה את מאכלי הים כמו מזון דיאטה - 2 פעמים פחות קלוריות מכיל את המטבח היפני לעומת תוכנית אכילה יומית של מדינות אחרות. בשנים האחרונות גילו חוקרים פגזי פגז מאובנים במערה בדרום ספרד. מכאן הסקנו את המסקנה כי גם הניאנדרטלים, כגון הומו ספיינס, אשר בעיקר הזנות כולל מאכלי ים לצד הבשר כיום יותר מ 150 000 שנים. מדהים מספיק, או ...?

מאכלי ים מינים - מה אתה יודע על פירות ים?

פירות ים מינים לאכול טעים

פירות ים הוא עשיר למדי חומרים מזינים רבים, ויטמינים ומינרלים - הם מכילים כמעט כמו חלבון כמו הבשר אבל הם נמוכים יותר קלוריות. בנוסף, כל מינים של פירות ים מכילים חומרים נוגדי חמצון רבים, חומצות אמינו חשובות המאיצות את חילוף החומרים ולכן הן מעובדות בקלות ובמהירות על ידי האורגניזם.

פירות ים מספק לך את חומצות שומן בלתי רוויות תחליף אומגה 3 ואומגה 6 ויש לו רמה גבוהה של ויטמינים A, D, E ו- B, סידן יוד. האבץ מסייע לעור לחות על ימי הקיץ החמים. פירות ים מגן על האורגניזם מדלקת ריאות כרונית וזיהומים ויראליים ויש לו השפעה חיובית על המערכת החיסונית.

בואו להתקרב לעולם הימי!

רק לימון, שום ופטרוזיליה יש צורך להכין מאכלי ים כדי ליצור טעם ייחודי שלא יישכח זמן רב לאחר מכן. אם אתה מוסיף קורטוב של וודקה או יין לבן בזמן הבישול, תקבל את ריח כבד לפעמים של הים משם! אבל מה בדיוק הוא מגוון הטוב ביותר של פירות ים אתה יכול לטעום?

מיני דגים - צדפות נבדלים על ידי הטעם המעודן שלהם!

פירות ים מינים טעים
  • קונכיות הם בין המאכלים הפופולריים ביותר מאכלי ים הם מאכלי ים השני מן העולם התאושש ביותר והוציאו פירות ים (אחרי הצדפות). בסביבות 25,000 מינים של מולים ידועים בעולם, עם הפופולרי ביותר להיות שעועית שעועית שחורה ואת מעטפת לבן. ומה אפשר לומר על הצדפות המפורסמות? בלעדיהם, המטבח הצרפתי היה מזמן איבד את הקסם שאין לטעות בו! אבל איך היה שם של סוג זה פגז בצורת? בימי הביניים אספו עולי רגל פגזים מחוף הים בדרך סנט ג'יימס ותלו אותם על בגדיהם כהוכחה לכך שהם אכן ביקרו במקום הקדוש. מולים עכשיו לחיות קרקעית הים 5 עד 40 מטרים עמוק במים על החוף האטלנטי של צרפת וספרד.

סרטנים ניתן לרכוש בכל עת בסחר ולהכין טעים

סרטן מינים סרטן

  • לַנגוּסטִין זמינים לאורך כל השנה באמצעות הסחר - טרי וקפוא. פירות ים אלה עשירים בזרחן וברזל.
  • צדפות צריך להיות נתון ניקוי יסודי עם מברשת לפני הצריכה שלהם - לשטוף הראשון, ולאחר מכן לפתוח עם סכין חדה ולבסוף לשטוף את הבשר שוב די טוב. אלה פירות ים טעם טוב מאוד, גם אם אתם צורכים אותם גס עם קצת מיץ לימון. הם מעדן אמיתי, בנוסף, הם נחשבים אפרודיזיאק!
  • יותר מ 2000 סוגים שרימפס אנחנו יודעים היום. הדגימות הגדולות ביותר הן שרימפס מפרץ דבלין, ואחריו המלך Prawns ו שרימפס נמר, אשר הנפוצים ביותר בגרמניה. עם שום מעט, יין לבן ושמן זית אתה יכול להפוך את זה מאכלי ים לתוך צלחת מדרגה ראשונה. עם זאת, ניקוי זהיר לפני בישול חובה כאן לא צריך לזלזל!

פירות ים -

שרימפס יכול להיות מוכן במהירות ולהשאיר טעם לוואי בלתי נשכח בפה!

שרימפס מאכלי ים  •  לובסטר הוא היצור הסרטני הגדול ביותר - כ 163 מינים ידועים לעולם. אלה פירות ים להרגיש די נוח במים קרים. בקנדה, היסטורית הלובסטר הגדולה נלקחה מתוך האוקיינוס ​​- מכושפת במשקל 20kg ואת הבנים יותר מ 100 שנים, נדהמה באותו הזמן להעתיק את כל העולם! תמיד לבחור את לובסטר הגדול בשוק כדי ליהנות יותר בשר טעים שלהם.
  • קלמרי מאכלסים את האגמים הטרופיים והם מעדן ימי מועדף.
  • הכנת תמנון הוא אתגר אמיתי עבור הטבח חסר ניסיון; ראשית אתה צריך לבשל אלה פירות ים, אז אתה יכול גם לטגן או לאפות אותם - הכל תלוי בטעם שלך!
  •  חוּם כֵּהֶה מעדיף את מי הים המלוחים החמים; לפני הבישול אתה צריך לשים אותם במרינדה.

פירות ים מינים - צדפות חייב תמיד להיות ניקה

נקייה פירות ים צדפות

עם קצת מיץ לימון אתה יכול גם ליהנות הצריכה הגסה של צדפות

פירות ים מינים צדפות

מיני דגים - לובסטרים הם טעימים למדי

פירות ים מינים לובסטר

להתנסות עם המתכונים ולהכין שונים גם מאכלי ים

ליהנות מינים של אוכל ים טעים

מינים של פירות ים - מאכלי הים הוא פופולרי עם כל הגילאים

דגים לובסטר דגים

דיונון יכול להיות פרוס, לחם קלויים

מינים פירות ים דיונון

פירות ים סוגי - סלט אוקטופוד 

פירות ים מינים

ספגטי עם מאכלי ים מוצע בכל מקום

פירות ים מינים ספגטי