הקמת משרד ביתי קטן – 10 רעיונות מעוררי השראה

משרד קטן נישה במשרד נישה ארון - -

הקמת משרד ביתי קטן - ברוכים הבאים לפינת העבודה!

כשגדלתי, היו להורי חדר עבודה נפרד. אני לא מתכוון לשילוב עם מקום עבודה, אלא משרד ביתי אמיתי עם שולחן עבודה גדול או כיסא גלגלים.

כיום, שולחן העבודה שמיש מקבל הולך וקטן.

כתוצאה מכך, בשל הגישה אי פעם קל יותר את מכשירי חשמל ניידים, המשרד הביתי נראה שיש פחות תועלת מעשית עבור הצרכן הממוצע.

עיצוב פינת עבודה קטנה בסלון שלך

משרד ביתי קטן להגדיר שולחן נישה
עכשיו את פינות המשרד ואת שולחנות עבודה קטנים מקבלים יותר ויותר פופולרי. אלה יכולים להיות מחוברים כמעט בכל מקום. משטחי העבודה המסורתיים נראים יותר מהרגל מאשר צורך אמיתי, אומר מארק וויליאמס, ראש מארק וויליאמס עיצוב Associates.

בדרך כלל, אנשים צריכים טרקלינים. אז אתה יכול לשלם את החשבונות, לגלוש באינטרנט ואפילו לעבוד מהבית. כמו כן, ניתן להגיע בקלות אל האזורים המשותפים.

נוחות מגיע הראשון כשמדובר minitizens, אבל עבור משפחות רבות זה יהיה בטיחות באינטרנט. הורים רבים רוצים שילדיהם של הילדים יהיו בחדר משותף, כך שתוכלו לשלוט על הילדים בזמן הגלישה. זה מה מעצב ניו ג 'רזי טוען קורי קונור.

אין ספק, הרעיונות האלה טובים למשפחה והם יוצרים נקודות התחלה מעשיות. האם שולחנות עבודה מיני יחליפו אי פעם רהיטים מסורתיים וגדולים יותר של רהיטים מסוג זה? לדברי המעצבת שרה ברנרד, זה בהחלט לא יהיה המקרה עם אנשים שעובדים מהבית. הגרסה הקטנה יותר היא נפלאה למשימות מזדמנות, אבל הם בהחלט לא מתאימים לשימוש עם 8 עד 10 שנה olds.

פינות המשרד ואת שולחנות עבודה קטנים מקבלים יותר ויותר פופולרי

משרד קטן בבית להגדיר נישה במטבח במטבח

עבור אלה שרוצים יש שולחן קטן יותר, כמה רעיונות ניתן למצוא במאמר זה. פינה זו בפינה נראית נפלאה לקריאת מתכונים ומענה לאימיילים במהלך הכנת הארוחה.

משטח עבודה מינימלי בין ארונות ומשטחי עבודה 

משרד קטן בבית להגדיר נישה שולחן מסדרון הלבשהטבלה הניתנת להארכה בחלל

משרד קטן בבית להגדיר נישה שולחן להאריך ציור

מקומות שבהם יש שיא תנועה ומיקומים הם פינות פופולרי עבור מיני עבודה איים. בין ארונות ומשטחי עבודה יש ​​לך משטח עבודה מיני מצורף. זו הזדמנות נפלאה לשחרר מתח בסוף היום.

מרכז הבידור מלא סודות. שולחן הארכה חוסך מקום והוא משולב בצורה חלקה לתוך הסביבה. ארונות הגודל המקוריים נמצאים מתחת לטלוויזיה.

פינת עבודה קטנה בסלון

משרד קטן בבית להגדיר נישה שולחן סלון נישה

הייתי רוצה לתאר מקרה מסוים. הלקוח זקוק למרכז פיקוד עבורו ושלושת ילדיו. אבל הוא לא היה זקוק לכל כך הרבה מקום, כי כל כך הרבה דברים לא צריכים להיות על הנייר בימים אלה, אמר קונור.

שטח עבודה קומפקטי בין המטבח לחדר האוכל

משרד קטן בבית להגדיר נישה שולחן נישה

במהלך שיפוץ הבונגלו בשנת 1920, ויליאמס עבר במדרגות והניח את שולחן העבודה הקטן במקומם. הוא משרת את המטרות שלנו באופן אידיאלי בין המטבח לחדר האוכל. זה מקום נהדר לפרוק וליצור רשימת מטלות בזמן שאתה עדיין בתנועה.

לעשות את זה נעים גם אם יש לך מקום מוגבל

משרד קטן בבית להגדיר נישה שולחן מגירה כיסא

המחשב הנייד נראה נהדר, אבל זה בדרך כלל משרת מטרה אחרת. בארנאר השתמש במקום כמתחנת עבודה, כדי שאמא תוכל להשגיח על הילדה הקטנה אם תרצה. במזווה סמוך ניתן למצוא ספרי ילדים ואביזרים.

אם שטח הוא בעיה, אז בסרגל הנסיגה כמו זה יכול לספק הרבה שטח שולחן העבודה מבלי להשתמש הרבה של הניצב שמיש. כאן אנו רואים קטע מעשי, מובנה. מדפים להחליק לאחור בקלות רבה כאשר הגיע הזמן לשחק.

אזור עבודה מעשית - מרוהט בארון

משרד קטן נישה במשרד נישה ארון - -

בחדר משפחה קטן זה, הארון יכול להכיל מקום עבודה, אביזרי משרד ועיטור צבעוני. אחד הוא מסוגל להסתיר את כל זה שם!

המקום הנבוך נפלא למרחבי העבודה הקטנים. משטח צף נראה נפלא יכול לתפקד כמשרד נפלא, אם אתה עושה את זה מתאים דרך רעיונות טובים ומודיעין. רעיון נהדר, נכון?

 יש לך נישה קטנה בחדר השינה, אולי?

משרד קטן בבית להגדיר נישה שולחן עץ נישה רהיטים