מפת אדום – ליצור קישוט שולחן חגיגי ומקורי

מפה אדום - חגיגי, מגניב וייחודי

האם יש לך העדפה של אלמנטים אדומים כאשר לקשט? אבל למה אתה אפילו לא לקחת את הגוון כמו צבע מבטא? כמה ביישן מן הדמות הקרירה של מפות אדומות ואחרים למצוא את סגנון זה של קישוט חגיגי מדי.

אבל אדום נושא הרבה יותר את החג של חג המולד ואת חג האהבה.

היום אנחנו רוצים להראות לך איך לעבור מפה אדומה יכול להשיג שתי מראה שונה לחלוטין.

אדום פוגש יופי טבעי

אסטרטגיית הגדרת טבלה זו הנה עבור קבוצות גדולות יותר. אבל זה יכול להיות מותאם גם עבור קבוצות קטנות יותר של אנשים. התמונות שלהלן הן ממסיבת הקיץ של מוזיאון ניו יורק. זה נוצר על ידי רון Wendt עיצוב והפך חגיגה לעיניים.

מסיבת קיץ של מוזיאון של ניו יורק

מפת שולחן אדומה חגיגה שולחן קישוט מסעדה ron wendt עיצוב
האדום צורות הליבה של הפרויקט, אבל זה לא דומיננטי מדי. הוא משולב עם כיסאות אפורים ושחורים ורעננים מרכזיים ירוקים טריים. ציוד זה מזכיר כרי פרחים נפלאים. אז אדום נראה נקי, מודרני ומעיר את התיאבון.

אדום כמו צבע מבטא

מפת שולחן אדום קישוט מסוגנן פרחוני עיצוב רון wendt עיצוב

אפילו יותר טוב הוא הציוד של האורות הזוהרים מעל ראשי האנשים. אלה משתקפים על ידי משטחי המראה של הרצים השולחן. האם אתה רוצה להשיג את המראה הזה בבית? השתמש מפות שולחן tomantenrote, להוסיף אחד כמו המרכזי במרכז ירוק טרי לשמור על מצב הרוח נקי ופשוט. חתיכות מתכת ומבטאים אידיאליים משלימים גוונים אלה.

טומנטנרוט מפות בשימוש

המסעדה אירוע שולחן אדום שולחן קישוט מסוגנן פרחוני עיצוב רון wendt עיצובאדום פוגש וינטאג '

יש משהו כל כך קולינרי על הצללה אדומה. זה משפר את התיאבון שלך כאשר אתה זוג זה עם פריך לבן, זה פשוט נראה מפתה סופר. יש גם כמה בסגנון וינטאג '!

אדום מקדם תיאבון

מפת שולחן אדומה חגיגה שולחן קישוט צלחת אדומה אדומה

לפני כמה שנים, מעצב אדי רוס יצר שולחן חגיגי שובה לב שכלל זכוכית חלבית ומנטה. אנחנו חושבים כי ציוד כזה יישאר מעודכן לאורך כל השנה. זיווג של צרחות אדומות ולבנות "וינטג". המוטיבים מראים נושאים ממתקים ולהפוך את השולחן שלך טעים.

כל כך מוזר, פריך ומסוגנן!

האם מישהו אמר משהו על פסים בצבעים ממתקים? אדום ולבן מעורר אסוציאציות עם הימים הטובים והטוב נותן אמון לעתיד טוב. תחשוב על אוהלי קרקס וקרנבל עם פסים כאלה. לנקב את המפה עם מפיות עם פסים אדומים ולבנים עבור מבט מדהים באמת.

דפוס פס אדום ולבן

מסעדה, אירוע, מפה, אדום, לבן, גזר, תבנית Foto דקו, אדום

אדום יכול להיות גם דקדנטי וזוהר. טבלה זו ההגדרה כאן מזכיר את הסגנון של החתונות של 30s. אתה יכול לראות הרבה קערות של פירות ושאר דברים נהדרים כאן.

זוהי דרך אלגנטית למדי של בידור, אתה לא חושב?

שולחן אדום חגיגי שולחן קישוט קינוח

אדום פוגש צעיר צעיר

האם הזכרנו כי אדום הוא הגוון המושלם עבור שולחנות הילדים? הדוגמה הבאה תמחיש זאת בדיוק. כאן אתה יכול לראות תגי שם לקזז עם אותיות וינטאג '. אל תשכח את המבטא ג 'ינגהם. [מפלגת השוק של האיכר לפי המארחת עם ה"מוסטס"]

אדום - הצל המושלם עבור שולחנות הילדים

מפת שולחן אדום אדום משובץ מקורי שולחן קישוט

שולחן המקלחת למטה היה נהדר בשילוב עם קישוטים ססגוניים. אז סיפקת את החדר עם אוויר צח יותר. האדום הוא הרקע האידיאלי לאמנות ומבטאים תוססים, ובמיוחד במקרה שבו שולחנות ילדים נכנסים לפעולה. [תמונה של אולפן Gulnara מ Ruffled]

רקע למבטא צבעי תוססת

מפה, אדום, חגיגי, שולחן, קישוט, צלחת Foto כחול, מפית Foto אדום, סוכריה

האם אתה במצב רוח למראה קיץ שמביא אדום, לבן וכחול לקדמת התמונה? כאן יצרת פרשנות ימית של צבע קלאסי זה. בזמן שהילדים מחכים לאוכל, תוכלו ליהנות מאריג האמנות. זהו מקום גדול לילדים ידידותי למסיבה. עם זאת, עליך לכסות את המפה שלך עם נייר כפי שמוצג להלן. [לפי Mathieu צילום מאת אליזבת אן Designs]

הקיץ נראה באדום ולבן

שולחן, אדום, חגיגי, שולחן, קישוט Foto לבן, אוכל, שולחן, כסאות

האם אתה כבר חולם על מנה כבדה של אדום בבית שלך? גם אני, ובמיוחד כי זה מתאים לאורח החיים המודרני שלי.