דטוקסיפיקציה תה – אילו משקאות צמחיים לסייע Detox – רעיונות טריים עבור הפנים, קישוט ונוף

שלום, חברים יקרים ותומכים נלהבים של אורח חיים בריא! אין ספק שכבר קראת את המאמר שלנו על detoxifying את הגוף. היום אנחנו רוצים ללכת צעד נוסף ולהציג לך כמה סוגים בריאים של תהליכי טיהור עשבי תיבול ומשקאות צמחיים ריחני. אלה באופן טבעי לאזן את הגוף ולתמוך הגוף detoxification וטיהור.

כמו כן, אנו רוצים להזהיר אותך! A detoxifying תה היא לא תרופה כי הוא צפוי לטהר את הגוף ואת לטהר את הדם. אנו מדגישים כי כך אתה לא מבולבל. כאן רק תה אינפורמטיבי מוצגים, אשר יכול להעשיר את התזונה היומית שלך. תה מבושל טרי לתמוך בתפקוד של איברים דטוקסיפיקציה - הכליות והכבד, לעורר את חילוף החומרים ולהסיר את המזהמים מהגוף. מומלץ לשתות תה ריחני בבוקר ובערב כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר במונחים של דטוקסיפיקציה הגוף דטוקסיפיקציה. כל טיהור טיה טעם טוב, הם קלים להכנת והם טובים לבריאות שלך!

Detox עם תה - הדרך הטבעית כדי לטהר את הגוף

דטוקסיפי תה detox ג'ינג'ר תה לימונים

למה הוא detoxification תה טוב לבריאות שלנו?

בריאות טובה היא הבסיס לחיים מלאים. אם אתה מרגיש נפשית ופיזית בצורה הטובה ביותר שלהם, אתה פעיל, מרוכז עבודה יכול לעשות הרבה. אפילו בחיים הפרטיים הכול פועל היטב. למרבה הצער, הזיהום של הסביבה שלנו עולה בהתמדה ו toxins מופקדים בגוף שלנו, אשר בטווח הארוך יכול להוביל לבעיות בריאותיות.

אורח חיים לא בריא דיאטות לא בריא לעתים קרובות הולכים יד ביד. כתוצאה מכך, הלחץ היומיומי הוא תופעה אופיינית בחיינו. יש גם אלכוהול גבוה וצריכת סיגריות, יותר מדי בשר בתפריט וממתקים רבים. אלה יכולים לגרום לתסמינים חמורים של המחלה. פתאום מגיע הרגע שבו הגוף נשמע את האזעקה ונותן לנו איתותים שאנחנו עושים משהו (או הרבה!) לא נכון. עכשיו יש לעזור לאורגניזם הפגום.

 

לטהר את הגוף באופן טבעי - עם תה מיץ טרי סחוט!

כמובן, הגוף detoxify תה סחוט טרי juox detox
 

ישנן דרכים רבות לעשות משהו טוב לבריאות שלך. כאן אנו רואים רק אחד, דהיינו טיהור עם תה. בעבר, "צום" וטיפולים בצום שונים היו פופולריים מאוד. אם הרופא שלך או naturopath ממליץ לך משהו או מרשם לך תרופות, ייתכן שיש לו סיבות לעשות זאת. כאן אנו מראים לך רק את הטוב ביותר 5 detox תה כי לטהר את האורגניזם של רעלים מזיקים ולהביא את הגוף בחזרה לתוך איזון. לשתות תה detox שלך פעמיים ביום - בבוקר ובערב! כל תרופה עם אבנים detoxification צריך להימשך שבועיים, אז אתה צריך לקחת הפסקה.

רפואה שמגיעה מהטבע

 

צמחי מרפא

 

כיצד עובד תה טיהור?

ישנם מיתוסים רבים על מוצרים גמילה. אבל אתה טועה, אם אתה חושב תה תהליכי רעלים הוא תרופה פלא אמיתי, אשר במהירות לתמיד מרפא את הגוף כבר פגום! אין דבר כזה בחיים! תה מרעלים הם יותר משלימה טובה דיאטה מאוזנת. בנוסף, במהלך הטיפול, עליך להימנע מהרגלי אכילה לא נכונים ולרכוש חדשים, בריאים.

 

בריא ורזה - החלום של כל אישה!

בריא detox גמילה דקים עם תההיא ידועה בתחום של צמחי מרפא המדע כי סוגים שונים של תהליכי detoxification מכילים מרכיבים שונים. בכל אלה קפאין, חומצה פולית וויטמינים חשובים נמצאים בדרך כלל. תה מסוימים מכילים יותר מגנזיום ונחושת מאחרים. לכן, אנו יכולים רק לייעץ לך לשאול תחילה על החומרים של תה detoxifying שבחרת. ואז לנסות לקבוע אילו תוצאות אתה מכוון עבור זה גמילה מרפא. המרכיבים של תה detoxifying יש השפעה מגרה על אותם איברים אשר משחררים את מזהמים מהגוף. אז הם מפעילים את הפונקציות של הכליות, הכבד המרה ולכן יש השפעה חיובית על המוח, הלב והריאות. את detox תה מרוקן את מערכת העיכול ולקבל את חילוף החומרים שלנו הולך, ולכן הם משמשים אנשים רבים עבור הרזיה ו ניקוי הגוף.

הגיע הזמן לשתות כוס תה ארומטי

לשתות גוף תה

 

אלה 5 detoxifying תה הם המועדפים שלנו בין כל detox הסעד!

 

סרפד

סרפד צורב

בעיקר פלבנואידים סרפד צורב נמצאים, אשר להגביר את חילוף החומרים. בדרך זו, חומרים מזיקים משוחררים. עלי הסרפד מכילים גם שמנים צמחיים. ראשית, שמנים אלה לשמש זבלנים, ושנית, יש להם השפעה חיובית מאוד על העיכול. אז הם עוזרים הרבה עם detoxification של הגוף. אתה יכול לעקוב אחר ההכנה המדויקת של תה סרפד כאן.

תה זנגביל - התה הפופולרי ביותר detoxifying 

תה ג'ינג'ר

 

 

תה ג'ינג'ר הוא קל מאוד להכין, הוא מספק ויטמינים רבים וחומרים מזינים התומכים בתהליך דטוקסיפיקציה של האורגניזם. עבורנו זה מעבר לכל ספק, תה ג'ינג'ר יש השפעה חזקה detoxifying על הגוף. למידע נוסף על הכנה פשוטה תה זנגביל כאן.

Bigoked מעסיק את הגוף

תרופה גדולה. עבור הגוף detoxification Detox

 

צמחי מרפא ותרופות, בורד הגדול כבר ידוע מזה זמן רב כמו צמח מרפא, אשר משמש כדי לטהר את הגוף. זה נועד לטהר את הדם להיפטר הגוף של מזהמים סיגים. הגדול Burdock הוא אמר לקשור מתכות כבדות להנחות אותם מחוץ לגוף.

תה שן הארי כבר ידוע בתור סוכן גמילה

 

תה שן הארי הטבעי פירושו דטוקסיפיקציה של הגוף

 

 

תה זה עשוי שורש הצמח. הוא תומך בטיהור הדם. תה שן הארי מכיל phytochemicals, מינרלים וויטמינים וכולם יש השפעה חיובית מאוד על הכבד ואת תפקוד המרה, לעורר אכול ובכך לעזור לסלק רעל הגוף.

הסרטון הבא מציג את מה שאתה יכול לעשות עם שן הארי.

 

דטוקסיפיק תה מזרעי כוסברה

תה כוסברה

 

תה כוסברה יש שימוש חשוב במיוחד - זה מפחית את רמת כספית בגוף detoxifies זה מתכות כבדות.

כמובן, אתה יכול להשתמש עשבי תיבול יחד וליצור תערובות תה ריחני. אתה יכול לבשל כוסברה, הל ומיסה יחד וליהנות זה משקה ריחני ו ארומטי בלימות קטנות. זה יקבל את כל הגוף שלך הולך!

האם כבר בחרת את הפריט האהוב עליך מרשימה זו של תה שמייצר רעלים בריאים?